Plavby

Vybrali sme pre Vás niekoľko veľmi zaujímavých možností, ako stráviť voľný čas na vode. Každá je iná, každá má čo do seba.

Tu je naša stručná ochutnávka:

Plavby po kanáloch - Kapitánom na vlastnej lodi

Buďte kapitánom aj bez oprávnenia na vedenie lode! Riadenie je zvládnuteľné aj pre nováčikov, postačí jednoduchá inštruktáž v prvý deň. Romantická plavba na riečnej lodi je ideálnou dovolenkou pre všetkých, ktorí chcú prežiť neobvyklé a nezabudnuteľné zážitky. Nájdite si čas objaviť krásy Francúzska (ale aj časti Nemecka či Portugalska) a stráviť príjemné chvíle v srdci prírody v rytme udávanom pokojným tokom vody. 

V závislosti od vybranej lokality sa budete plaviť po kanále a / alebo rieke a prechádzať väčším či menším počtom vzdúvadiel. Bývať budete priamo na lodi, ktorá môže mať kapacitu 2 až 12 osôb. Aj štandard jej vybavenia je voliteľný, od jednoduchšie vybavených až po luxusnejšie verzie. Každá loď má vlastnú kúpelňu, sprchovací kút, WC, salón s kuchynským kútom.

Loď Le Phénicien - Luxus na rieke

Táto výnimočná luxusná riečna loď prekvapí nielen príjemnou a priateľskou posádkou. Stravovanie formou all-inclusive je na vysokej úrovni, pohodlie zas sľubuje deväť príjemných kajút so sprchou a WC. Maximálna kapacita lode je 18 osôb, čo ju priam predurčuje na rôzne business plavby. Ťažko si totiž predstaviť ideálnejšie spojenie pracovných povinností s oddychom a relaxáciou.

Plaviť sa budete po rieke Rhône a jej kanáloch, kde sa nachádza množstvo skvostov ako napr. mesto Avignon so vzácnymi pamiatkami (napr. pápežský palác) či Arles s koloseom, nádherné opevnené mestečko Aigues Mortes ale aj mnohé vínne pivnice, gigantický aquadukt Pont du Gard, pevnosť Baux de Provence na skalnej vyvýšenine, ranč s býkmi pre koridu či Camargue s jeho plameniakmi.

Program vašej plavby ale môže byť zameraný aj celkom iným smerom ako len poznávacím či pracovným. Môže ísť vyslovene o gurmánsky zameranú plavbu, golfový program či plavbu s bicyklami.

Okružné plavby po mori

Každý deň iný a v inom meste, avšak bez denného cestovania, stresu, či potreby sťahovania sa. Okružnú plavbu luxusnou loďou si môžete vybrať praticky v ľubovoľnej časti sveta. Pre vaše pohodlie a oddych máte k dispozícii rôzne reštaurácie, kaviarne a bary, večerný kabaret, diskotéky, kasíno, kino, posilňovne a wellness centrá, salóny krásy, obchody. A k tomu bohatý program cez deň a fascinujúci nočný život. Na palube obvykle nájdete aj 2-3 plavecké bazény, niekoľko víriviek či rôzne ďalšie možnosti pre športovanie či relax. Môžu to byť napr. horolezecké steny, golfový trenažér alebo dokonca trenažér F1, simulujúci jazdu v ef-jednotke. Ak to chcete zažiť, ozvite sa. Ponúkneme vám plavbu podľa vášho želania!