Jazda na formule F1

Viac informácii na stránke www.jazda-na-f1.sk

Stáže na formuli F1
Stáž F1 na okruhu Paul Ricard HTTT

Splňte si svoj sen! Sadnite si za volant monopostu F1 a sami si naplno užite riadenie ef-jednotky s výkonom 650 koní! Zažite aj vy potešenie a eufóriu z pilotovania skutočnej F1!

Ponúkame programy pilotovania F1 na francúzskych okruhoch Var alebo Paul Ricard HTTT:

Monoposty F1 s manuálnym radením rýchlostí

  • monoposty F1 s manuálnou prevodovkou (AGS JH24, 5 rýchlostí, 650 koní) už v ponuke nie sú!

Monoposty F1 a F4 s radením rýchlostí pádlami na volante

  • celodenná stáž na monopostoch (7h45 - 18h00), k dispozícii aj profesionálny simulátor pre jazdu na monoposte
  • monoposty F1 s poloautomatickou prevodovkou s pádlami pod volantom - PROST AP04, 8V, 6 rýchlostí, 650 koní
  • 4x 8 okruhov na F4 (160 koní) + podľa výbraného balíka 6 až 16 okruhov na F1 PROST AP04

Krst s profesionálnym pilotom za volantom

  • v prípade objednaného krstu pre pilota či jeho hostí sa krst koná po skončení stáže na monopostoch F1
  • v dvojmiestnej F1 AGS X2 (700 koní) sedíte za pilotom a zažijete jazdu svojho života - v zákrutách sa nedokážete ani nadýchnuť
  • v otvorenom športovom prototype LIGIER JS 49 sedíte vedľa pilota a pretekársku trať máte priamo pred sebou - dojmy sú neopísateľné a treba to zažiť

Iné okruhy a výkonnejšie monoposty F1

  • celodennú stáž na monopostoch F1 vieme pre vás zabezpečiť aj na iných okruhoch (napr. GP Magny-Cours, Paul Ricard HTTT, Barcelona a pod.)
  • môžete sami pilotovať monoposty F s poloautomatickou prevodovkou s pádlami pod volantom s výkonom 650 koní, 700 koní ale aj 750 koní
  • môžete absolvovať krst nielen v 2-miestnej, ale aj v 3-miestnej F1, kde sedíte vedľa pilota iba mierne posunutý dozadu

 

Stáže zahŕňajú vždy aj istý počet kôl na monoposte F4 a vybraný počet kôl na monoposte F1. Počet kôl na F1 je pritom možné s primeraným navýšením ceny zvýšiť výberom vhodného balíka či programu. Pri riadení monopostu F1 si vyskúšate jeho fantastické zrýchlenie z 0 na 100 km/hod za púhych 2,5 sekundy, či z 0 na 200 km/hod. iba za neuveriteľnych 5 sekúnd. Alebo pri brzdení môžete zažiť brutálne spomalenie s preťažením okolo 4 G! Niečo podobné nikdy nezažijú ani majitelia superšportov. Takýto adrenalínový zážitok môžete získať výlučne jazdou v skutočnom monoposte F1. Jazda na formule tak bude pre vás životným zážitkom.  

Okrem stáží na F1 ponúkame aj zoznamovacie aktivity, slúžiace na zlepšenie sa v pilotovaní - tzv. krst na dvojmiestnej F1. Pri takejto jazde na formule F1 na sedadle pasažiera s profesionálnymi pilotmi školy za volantom zažijete neuveriteľné pocity. Až pri takomto krste zistíte, ako sa dajú s ef-jednotkou neuveriteľnou rýchlosťou prechádzať zákruty. Krst najmä na dvojmiestnej F1 je preto vynikajúcou bodkou na záver dňa plného rýchlosti a adrenalínu. Určite by ste tak krst nemali vynechať z vášho program na okruhu Var. 

Deň, strávený na okruhoch Var či Paul Ricard, sa tak pre vás stane nezabudnuteľným. Stáž na monoposte F1 je ale okrem splneného sna a následného získania vlastného životného zážitku z jazdy na monoposte F1 aj vynikajúcim darčekom pre vašich priateľov či partnerov. Len tie najvyššie očakávania splní takýto deň s ef-jednotkami aj v prípade firemnej akcie alebo skupiny rovnako naladených kamarátov, na ktorej sa môže zúčastniť aj skupinka pilotov a ich hostí. Okruh, monoposty F1 a ľudia z AGS Formule 1 budú v takom prípade exkluzívne k dispozícii len pre túto skupinu. 

Pre tých, ktorí uprednostňujú sledovanie pretekov monopostov F1 na vlastné oči zabezpečíme okrem štandardných vstupeniek na F1 na tribúny jednotlivých okruhov Veľkých cien aj exkluzívnejšiu možnosť "byť pri tom". Ideálna je pre to Veľká cena F1 v Monaku. Preteky už potom sledujete s plným komfortom z VIP terasy či balkóna umiestnených hoci priamo nad cieľovou rovinkou a s úžasným panoramatickým pohľadom na prístavnú zátoku s kotviacimi jachtami. Ale hlavne s neopakovateľným výhľadom na väčšinu dĺžky trate GP. V cene VIP terasy je už potom aj primerané kvalitné občerstvenie vrátane nealko nápojov, vína (aj šumivého), účasť hostesky, TV a ďalšie pohodlné vybavenie apartmánu.

Ale aj pre záujemcov o iné okruhy či výkonnejšie monoposty máme dobrú správu. Ak chcete zažiť jazdu na F1 s motorom V8 alebo V10 a výkonom 700 či až 750 koní na inom renomovanom okruhu, zabezpečíme pre vás na vyžiadanie podobnú jazdu na F1 na známom okruhu v Barcelone alebo na okruhu GP Magny-Cours. Prípadne aj na okruhu Hungaroring (ak bude v ponuke). Výkonnejšiu a ostrejšiu F1 však odporúčame vyskúšať až po skúsenostiach získaných na monoposte F1 s motorom V8 na okruhu Var. Mimochodom, na okruhu Paul Ricard sa už zase uskutočňuje aj GP F1 Francúzska.

Doplnkové služby

Okrem základných doplnkových služieb uvedených samostatne, vám môžeme ponúknuť aj niektoré ďalšie, ktoré obohatia váš zážitok alebo pohodlie pri čerpaní vybraných služieb.

Pri výnimočnej požiadavke zabezpečíme pre vás dopravu helikoptérou. Môžete s ňou letieť nielen napr. z letiska v Nice na okruh Var ku Vašej stáži na monoposte F1 či k Vášmu hotelu, ale budete mať možnosť absolvovať pri vašom dovolenkovom či pracovnom pobyte aj vyhliadkové lety nad Monakom či okolitým pobrežím francúzskej Riviéry. 

Pre jednoduchšiu príležitosť vám môžeme na prepravu po francúzskej Riviére zabezpečiť limuzínu s vodičom. Po prílete na letisko v Nice tak už nemusíte mať žiadne starosti s dopravou a miestnymi tranzitmi medzi letiskom, hotelom či hoci pretekárskym okruhom. K dispozícii je ale aj nový typ 8-miestnej a 8 m dlhej limuzíny Lincoln Strech, mikrobus a pre potrebu väčšej skupiny aj moderný autokar. Pri špeciálnom záujme sa po cestách francúzskej Riviéry môžete previezť aj na športovom Ferrari. 

Na vyžiadanie sprostredkujeme pre náročných klientov aj prenájom luxusnej motorovej jachty s diskrétnou posádkou. V prípade záujmu pre vás v rámci kompletnej ponuky pripravíme aj program niekoľkodňovej plavby (s nocľahmi na jachte, alebo v hoteloch) popri pobreží francúzskej Riviéry, počas ktorej určite získate nezabudnuteľné dojmy. 

Samozrejme pre vás zabezpečíme na dovolenkové alebo pracovné pobyty aj vhodné hotelové ubytovanie na francúzskej Riviére, ktoré bude zodpovedať vami požadovaným kritériám a štandardu. Poradíme aj gurmánom zaujímajúcich sa o výbornú francúzsku kuchyňu. Pre dovolenkové pobyty máme v ponuke príjemné rezidencie na pobreží či v jeho blízkosti. 

Za výhodné a exkluzívne ceny si ale u nás môžete objednať aj prenájom vybraných vozidiel Mercedes-Benz, konkrétne triedu V (8 miest) alebo triedu GLE SUV (5 miest). Ale vybrať si môžete z celej škály spoločnosťou Motor-Car Bratislava ponúkaných vozidiel Mercedes-Benz, pritom aj v tomto prípade za zvýhodnené ceny! 

 

Viac informácii na stránke www.jazda-na-f1.sk

Hľadať