Firemné lyžovačky

Radi zabezpečíme aj vašu firemnú lyžovačku. Máme skúsenosti s menšími aj väčšími skupinami a naše viac ako 20-ročné skúsenosti s lyžovačkami, výborné vzťahy s obchodnými partnermi a výborná znalosť problematiky i správnych osôb sú tým správnym argumentom prečo práve s nami.

Neváhajte nám vašu požiadavku zaslať emailom na info@hitka.sk, veľmi radi vám navrhneme to najvhodnejšie práve pre vašu skupinu. Do správy zahrňte tieto informácie:

  • obdobie a dĺžku pobytu
  • vzdialenosť od Bratislavy
  • štandard ubytovania
  • typ stravovania
  • požiadavky na ubytovanie (bazén, wellness, umiestnenie voči svahom,...)
  • záujem o doplnkové služby (doprava autobusom, aktivity na mieste, sprievodca zájazdu,...)

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na info@hitka.sk alebo telefonicky na 02-44 635 354.

Spokojní klienti

ČSOB LeasingCSOB Leasing

"S CK Hitka zorganizoval ČSOB Leasing už druhú lyžovačku pre obchodných partnerov v rakúskych Alpách.

Boli sme veľmi spokojní s organizáciou lyžovačky, navrhnutým programom aj výberom samotných hotelov. Veľmi oceňujeme ochotu vyriešiť rôzne požiadavky k našej spokojnosti."

 

Slovenská sporiteľňa, a.s.Slovenská sporiteľňa, a.s.

"Spoločnosť CK Hitka sme oslovili s organizovaním lyžovačky už druhý rok po sebe potom, čo nám v roku 2017 zabezpečila výborný zájazd. Vyšla nám maximálne v ústrety s naplnením našich požiadaviek a bez problémov nám zorganizovala aj aktivity mimo štandardov zájazdu – preteky na zjazdovke, spoločenský večer, sánkovačka.

Ich služby sú nám pri organizácii veľmi nápomocné a tím CK Hitka pracuje na profesionálnej úrovni. S participáciou CK Hitka na organizovaní našej lyžovačky máme istotu, že to bude skvelý zážitok."

Príklady ponúk

Prikladáme orientačné ponuky z predchádzajúcej zimnej sezóny. Na požiadanie radi zašleme návrhy platné na novú sezónu, resp. vypracujeme ponuku podľa zadania a predstáv.

 

Príklady ponúk

Hľadať