Okružné plavby po mori

Okružné plavby po mori

počet zjazdoviek
Lanovky a vleky:

Každý deň iný, každý deň v inom meste. Ale bez denného cestovania, bez stresu, bez potreby sťahovania sa. Naopak, neustále v luxusnom a komfortnom prostredí, s nádherným morom naokolo! Ste totiž na jednej z luxusných lodí a plavíte sa do ďalšieho cieľa na vašej okružnej dovolenkovej plavbe.

O plavbách

Okružnú plavbu luxusnou loďou si môžete vybrať prakticky v ľubovoľnej časti sveta. Ubytovanie na takýchto lodiach je spravidla v útulných a dobre vybavených kajutách s 24-hodinovým servisom. Kvalitné jedlá z výbornej kuchyne sú ponúkané na vysokej úrovni v nádherných reštauráciách. Pre vaše pohodlie a oddych máte k dispozícii rôzne kaviarne a bary, večerný kabaret, diskotéky, kasíno, kino, posilňovne a wellness centrá, salóny krásy, obchody. A k tomu bohatý program cez deň a fascinujúci nočný život. Na palube obvykle nájdete aj 2-3 plavecké bazény, niekoľko víriviek či rôzne ďalšie možnosti pre športovanie či relax. Môžu to byť napr. horolezecké steny, golfový trenažér alebo dokonca trenažér F1, simulujúci jazdu v ef-jednotke. Ak to chcete zažiť, ozvite sa. Ponúkneme vám plavbu podľa vášho želania! Stále pritom platí, že pri kúpe dovolenky na luxusnej lodi získate kvalitné a pritom rôznorodé služby za naozaj dobrú cenu.

Niektoré okružné plavby po Stredozemnom mori, ale aj okruh s Dubajom, máme vyskúšané. Ak sa na nás obrátite, môžeme vám teda celkom dobre poradiť. Odporučiť vám aspoň raz vyskúšať takúto plavbu však môžeme už teraz. Naozaj to stojí za to!

CK

Produkt partnerskej cestovnej kancelárie. 

Hľadať