Rezort KOVERSADA apartmány ****

Rezort KOVERSADA apartmány ****

Vrsar
Typ ubytovania
Prázdninový komplex
Vybavenie ubytovania
klimatizácia
pes
Rodinné aktivity
vzdialenosť od pláže 0-200m
vzdialenosť od pláže 200-500m
wifi
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Apartmány v najväčšom naturistickom stredisku v Chorvátsku, hneď pri mori.

Poloha

Rozsiahly pekný zelený rezort priamo pri mori, na polostrove rovnomenného názvu. Rozprestiera sa na ploche 150 ha, 2 km od historického mestečka Vrsar a 12 km od Poreču. Jeho ubytovania sú od mora vzdialené len 100-300 m.

Rezort má vlastnú kamenistú a štrkovú pláž so sprchami a veľkú upravenú pieskovú pláž ocenenú Modrou zástavou za čistotu mora.

Vybavenosť a služby

Vybavenosť

  • Reštaurácia Amfora, gril Mendula, pizzeria Balun, istrijská reštaurácia Batana, plážové bary, zmenáreň na recepcii, pošta, ambulancia, autoumyváreň, obchody, Wi-Fi 
  • Masážny salón, 5 antukových tenisových ihrísk, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, futbal, minigolf, požičovňa bicyklov, vodné športy, prenájom kanoe, vodných bicyklov
  • Animačné programy pre dospelých i pre deti, športové animačné programy, zumba, aerobic, aquaerobic, tanečná škola, tanečné večery, detské ihriská a mini klub a večerný program pre deti

Služby v cene zájazdu

  • Ubytovanie
  • Posteľná bielizeň, uteráky
  • Záverečné upratovanie, spotreba energií
  • Parkovanie 

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Služby za povinný príplatok

  • Pobytová taxa 
Popis ubytovaní

Apartmán A3 (27m2) - nadštandardne vybavený prízemný apartmán s klimatizáciou pre 2-3 osoby: 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím lôžkom, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), LCD TV, telefón, Wifi v cene, trezor. Kúpeľňa so sprchou a sušičom na vlasy, terasa.

Apartmán A4 (32-35 m2) - nadštandardne vybavený apartmán pre 4 osoby s klimatizáciou: 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), LCD TV, telefón, Wifi v cene, trezor. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, so sušičom na vlasy, terasa.

Vila A4B (35 m2) – nadštandardne vybavená samostatná vila s klimatizáciou pre 4 osoby. 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozťahovacím gaučom pre dve osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), LCD TV, telefón, trezor, Wifi v cene, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a sušičom na vlasy, balkón alebo loggia.

Apartmán A6 (47 m2) - nadštandardne vybavený apartmán pre 6 osôb s klimatizáciou, 2x 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynská linka (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, kávovar), LCD TV, telefón, Wifi v cene, trezor, kúpeľňa (s vaňou alebo sprchou a so sušičom na vlasy), terasa.

Stravovanie
  • Vlastné
  • Možnosť doobjednania polpenzie (podávanej v reštaurácii vzdialenej cca 900 m). Raňajky a večere formou švédskych stolov.

Možnosť prípravy piknikového koša.
Možná strava aj pre vegetariánov, diabetikov, alebo špeciálne upravená strava - nutné sa dopredu informovať a potvrdiť.

CK

Produkt partnerskej cestovnej kancelárie.

Mapa ubytovania

45.1343520543, 13.6030297725

Hľadať