Hotel Alba ***

Hotel Alba ***

Sv. Filip i Jakov
Typ ubytovania
Hotel stredného štandardu
Strava
Polpenzia
Destinácia
Doprava
Vlastná

Dovolenkový komplex v tichom prostredí, 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov, 3 km od Biogradu na Moru a 50 - 150 m od štrkovej pláže.

Vybavenie
reštaurácia, bar, wifi, tenisové kurty, detské ihrisko
Poloha

Tento dovolenkový komplex je zložený z 3-poschodového hotela a radových 2-poschodových apartmánov v tichom prostredí. Nachádza sa 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov a 3 km severne od Biogradu na Moru, 25 km od Zadaru.

Pláž je štrková, vzdialená 50 - 150 m, s možnosťou prenájmu ležadiel a slnečníkov.

V letovisku sa nachádza viac ako kilometer dlhá piesočná pláž Iza Banja s pozvoľným vstupom do mora, preto je vhodná najmä pre rodiny s malými deťmi. Pláž je rozdelená širokými betónovými mólami a v niektorých častiach ju lemuje borovicový porast, takže ponúka aj príjemný tieň. Na pláži sú k dispozícii aj sprchy a kabínky na prezlečenie. Táto pláž bola ocenená "Modrou vlajkou" - symbolom čistoty.

Popis ubytovaní

Dvojlôžkové izby a štúdiá s kúpeľňou, balkónom so sedením, TV-SAT, trezorom, telefónom, s možnosťou prístelky, orientované do parku alebo na morskú stranu

Stravovanie
  • Polpenzia formou bufetu
Vybavenosť a služby

Vybavenosť

  • Hotelová recepcia so zmenárňou, reštaurácia, bar, výťah, aperitív bar, Wi-Fi v celom objekte zdarma, v komplexe recepcia pre apartmány, plážová reštaurácia s terasou, supermarket, parkovanie pred hotelom
  • Tenisové kurty zdarma (za príplatok rakety a loptičky), detské ihrisko, plážový volejbal, vodné športy, plachtenie, škola potápania, požičiavanie bicyklov, animácie od cca polovice júna do cca konca augusta pre dospelých aj deti, na pláži joga, aqua-aerobic, miniclub pre deti 4- 12 r., mini disco. 

Služby v cene zájazdu

  • Ubytovanie s polpenziou

Zľava

  • Dieťa do 12 rokov 

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Služby za povinný príplatok

  • Pobytová taxa 
CK

Produkt partnerskej cestovnej kancelárie.

Mapa ubytovania

43.9639157, 15.4229114

Hľadať