Hotel Alba *** - apartmány

Hotel Alba *** - apartmány

Sv. Filip i Jakov
Typ ubytovania
Rezidencia stredného štandardu
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Dovolenkový komplex apartmánov v tichom prostredí, 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov, 3 km severne od Biogradu na Moru, 50-150 m od štrkovej pláže.

Vybavenie
reštaurácia, bar, wifi, tenisové kurty, detské ihrisko
Poloha

Tento dovolenkový komplex pozostáva z 3-poschodového hotela a radových 2-poschodových apartmánov v tichom prostredí. Nachádza sa 500 m od centra mestečka Sv. Filip i Jakov, 3 km severne od Biogradu na Moru a 25 km od Zadaru.

Pláž je štrková, vzdialená 50 - 150 m, s možnosťou prenájmu ležadiel a slnečníkov.

V letovisku sa nachádza viac ako kilometer dlhá piesočná pláž Iza Banja s pozvoľným vstupom do mora, preto je vhodná najmä pre rodiny s malými deťmi. Pláž je rozdelená širokými betónovými mólami a v niektorých častiach ju lemuje borovicový porast, takže ponúka aj príjemný tieň. Na pláži sú k dispozícii aj sprchy a kabínky na prezlečenie. Táto pláž bola ocenená "Modrou vlajkou" - symbolom čistoty.

 

Popis ubytovaní

Dvojlôžkové apartmány s možnosťou prístelky s kuchynským kútom, na prvom a druhom poschodí s balkónom, orientované na morskú stranu.

Stravovanie
  • Vlastné
Vybavenosť a služby

Vybavenosť

  • Hotelová recepcia so zmenárňou, reštaurácia, bar, výťah, aperitív bar, Wi-Fi v celom objekte zdarma, v komplexe recepcia pre apartmány, plážová reštaurácia s terasou, supermarket, parkovanie pred hotelom
  • Tenisové kurty zdarma (za príplatok rakety a loptičky), detské ihrisko, plážový volejbal, vodné športy, plachtenie, škola potápania, požičiavanie bicyklov, animácie od 18.6. do 27.8. pre dospelých aj deti, na pláži joga, aqua-aerobic, miniclub pre deti 4-12 r., minidisco. 

Služby v cene zájazdu

  • Ubytovanie 
  • Posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, spotreba energií, parkovanie
  • Wifi

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Služby za povinný príplatok

  • Pobytová taxa
CK

Produkt partnerskej cestovnej kancelárie.

Mapa ubytovania

43.9642915385, 15.4221859442

Hľadať