Letné lyžovanie Kaprun

Letné lyžovanie Kaprun

Kaprun
Destinácia

Kaprun je jedna z najobľúbenejších lyžiarskych oblastí Rakúska. Leží v prekrásnej prírode medzi jazerom na úpätí hory Schmittenhöhe a mestečkom Kaprun pod ľadovcom Kitzsteinhorn.

Letné lyžovanie je k dispozícii na ľadovci Kitzsteinhorn.

Stredisko

Toto vysoko kvalitné stredisko ponúka širokú škálu ubytovania, od jednoduchých apartmánov po špičkové hotely. Väčšina ubytovacích zariadení sa nenachádza priamo pri svahu, ale nájdete tu skibusy, prípadne veľkokapacitné a dobre zorganizované parkoviská pri údolných staniciach lanoviek.

Široká je aj ponuka polyžiarskej zábavy a relaxácie na čele s wellness centrami Tauern Spa v Kaprune a Freizeitzentrum v Zell am See (bazény, sauny, parné kúpele, masáže), vodné aktivity od výmyslu sveta na jazere, tenis a squash v hale, jazdiareň, kolkáreň, vyhliadkové lety, tandemový paragliding, turistika, bicykle, historické pamiatky...

Všetky mestečká sú krásne udržiavané, s romantickou horskou atmosférou. 

Prístup

  • Bratislava / Kaprun: 450 km
Letné lyžovanie

Počet otvorených zjazdoviek i prevádzková doba lanoviek a vlekov na Kitzsteinhorn a Maiskogel závisia od poveternostných podmienok, snehu a prevádzkových situácií. Denná lyžiarska prevádzka je na ľadovci Kitzsteinhorn plánovaná do 29.05.2023.

Pre turistov je Kitzsteinhorn otvorený po celý rok.

 

Ubytovanie

Stredisko ponúka rozsiahle možnosti ubytovaní.

Mapa ubytovania

47.2293423292, 12.727272093

Hľadať