Bicyklové okruhy Francúzsko

Bicyklové okruhy Francúzsko

počet zjazdoviek
Lanovky a vleky:

Ideálna dovolenka?

Bicykel + dobrá spoločnosť + prevoz batožiny medzi ubytovaniami + miestnymi znalcami vopred vybrané a dohodnuté ubytovania + mapa + písaný sprievodca zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti

 

Radi vám s tým pomôžeme. Dovolenka totiž nie je na to, aby ste počas nej riešili ešte aj logistiku. A preto vám ponúkame možnosť užiť si ju naplno, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obávať sa, či zvolíte to správne ubytovanie a nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti.

Na stránku sme vybrali len pár príkladov okruhov. Možností je oveľa viac! Neváhajte nás preto kontaktovať s vašou predstavou (počet dní, náročnosť, úroveň ubytovania) a my zo širokej ponuky miestnych znalcov vyberieme to pravé pre vás.

Francúzsko

Francúzsko je našou obľúbenou destináciou. S rôznorodosťou jeho regiónov si v ňom naozaj nájde každý to svoje. Radi vám pomôžeme vybrať z viac ako 60 bicyklových okruhov v oblastiach Alpy, kanál Midi, kanál Garonne, Provensálsko, Pyreneje, Rhonske Alpy.

My sme vybrali trasy v Alsasku, ktoré je najľahšie dostupné, v údolí Loiry, ktoré je jedným z najvyhľadávanejších cieľov turistov, v severných Alpách, ktoré poznáme výborne po zimnej stránke, v Provensálsku, ktoré je pre Francúzsko tak charakteristické a aj v Beaujolais, lebo vo víne je pravda a v oblasti Beaujolais je okrem vína aj všeličo iné :-).

Bicyklové okruhy sú veľmi príjemne kombinovateľné aj s plavbami po kanáloch.

Ubytovania

Hľadať