Prázdninový komplex GIARDINI DI ALTEA °°°°

Prázdninový komplex GIARDINI DI ALTEA °°°°

Typ ubytovania
Prázdninový komplex
Vybavenie ubytovania
klimatizácia
Vhodné pre rodiny s deťmi
Vonkajší bazén
vzdialenosť od pláže 200-500m
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Prázdninová dedinka s bazénom, približne 500-800 m od krásnej pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, kam chodí zdarma atraktívny turistický vláčik. Ideálny bezpečný areál pre rodiny s deťmi.

Vybavenie
bazén, klimatizácia

Poloha                Popis ubytovaní                    Stravovanie                Vybavenosť a služby                  Ceny

 

Poloha

Príjemný moderný komplex sa nachádza v Caorle v časti Altanea a skladá sa z troch susediacich rezidenčných komplexov Olmi, Lecci a Tigli. Sú umiestnené v kľudnom prostredí hneď vedľa golfového areálu a od pláže sú vzdialené 500-800 m. Kyvadlová doprava na pláž je zabezpečená zadarmo atraktívnym turistickým vláčikom (od konca mája do začiatku septembra).

V blízkosti je obchodné centrum s obchodmi, reštauráciami, zmrzlinárňami, barmi.

Rezidenčné komplexy tvoria max. 3-poschodové budovy ktoré sú rozmiestnené okolo bazéna pre dospelých a bazéna pre deti. Areály sú ideálne najmä pre rodiny s deťmi, ktoré sa tu môžu voľne pohybovať bez toho, aby boli ohrozené autami. Každý apartmán má vyhradené miesto na parkovanie (1 miesto /ap.).

Popis ubytovaní (orientačné informácie)

Všetky apartmány majú TV SAT, trezor, fén v kúpeľni, veľkú chladničku s mrazničkou, varnú dosku, kávovar, klimatizáciu a terasový nábytok. Nemajú ale rúru na pečenie a mikrovlnku.

Typ Vilka - dvojpodlažné apartmány so záhradkou:
 • B/3+2 vilka, pre max 5 osôb (cca 44 m2): dvojpodlažná: prízemie - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, záhradka. Poschodie - spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC. 
Typ Rezidencia (s výťahom) - apartmány v menších rezidenčných budovách, na prízemí s malou predzáhradkou, na poschodí s peknými priestrannými terasami:
 • Typ B/3+2 rezidencia s výťahom, pre max 5 osôb (cca 45 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, kúpeľňa so sprchou a WC.
 • Typ C/ 3+2+2 rezidencia s výťahom, pre 4-7 osôb (cca 60 m2): spálňa s manželskou posteľou a tretím lôžkom, ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom a kuchynským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC. 

Stravovanie

 • Vlastné

Vybavenosť a služby (orientačné informácie)

Vybavenosť

 • Veľký bazén a detský bazén a ležadlami (otvorené cca 15.5.-20.9.), 1 parkovacie miesto /apartmán

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie
 • Parkovanie (1 miesto /apartmán), používanie trezoru, klimatizácia
 • Bazény, slnečníky a ležadlá pri bazénoch (nedajú sa rezervovať)

Služby za povinný príplatok

 • Kaucia (100 € v hotovosti)
 • Pobytová taxa (3,50 € /osoba /týždeň, deti do 12 rokov zdarma)
 • Spotreba energií (paušál, typ A ... 35 € /pobyt, typ B ... 40 € /pobyt, typ C ... 45 € /pobyt) 

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

 • Cestovné poistenie UNIQA
 • Detská postieľka (bez bielizne 3 € /deň, s bielizňou 5 € /deň), posteľná bielizeň (6 € /os./ výmena), zvýhodnená cena na 1 slnečník a 2 stoličky (cca 52 € /týždeň), domáce zviera na vyžiadanie
 • Záverečné upratovanie od 45 € (podľa znečistenia apartmánu) - ak apartmán ostane čistý, neplatí sa

Ceny

Na vyžiadanie v CK, záleží od termínu, typu a obsadenia apartmánu.

Hľadať