Chalet hotel ISATIS ˚˚˚˚

Chalet hotel ISATIS ˚˚˚˚

Les Menuires
Typ ubytovania
Hotel vyššieho štandardu
Dĺžka pobytu
7 dní
Strava
Polpenzia
Destinácia
Doprava
Kombinovaná
Vlastná

Tento kvalitný hotel s veľmi príjemnou atmosférou, skvelou kuchyňou a vírivkou na každom balkóne je umiestnený priamo pri údolnej stanici kabíny vedúcej na Mont de la Chambre a neďaleko otvoreného vyhrievaného bazéna.

Vybavenie
vírivka na každej suite, reštaurácia, výlučne nefajčiarske ubytovanie, kryté parkovisko
Zľavy
Deti 0-17 rokov na prístelke
Poloha
 • GPS súradnice: GPS: 45.31250 / 6.54205
 • Tento nedávno otvorený hotel je umiestnený v štvrti Bruyères priamo pri údolnej stanici kabíny vedúcej na Mont de la Chambre a neďaleko otvoreného vyhrievaného bazéna. Ide o typický chalet hotel, ktorého exteriér aj celý interiér je riešený vo vysokohorskom štýle s bohatým využitím dreva.
Vybavenosť a služby
(orientačné informácie)

Vybavenosť

 • Recepcia (každý deň: 8.30-20.30hod, príchod od 15hod, odchod do 10hod), lyžiareň s vyhrievaním topánok, seminárna sála, vynikajúca reštaurácia Le Cocon des Neiges so slnečnou terasou, wifi, úschovňa batožiny.
 • Na recepcii sú k dispozícii detské postieľky, stoličky a sedačky, žehliace potreby, fény, župany, herné konzoly, videá a DVD, spoločenské hry.

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie (príchod od 15-20 hod., odchod do 10 hod.), polpenzia, 6-denná lyžiarska permanentka Les Menuires (cena pre dieťa je uvedená na prístelke, cena pre dieťa do 12r. je bez lyžiarskej permanentky)
 • Vírivka na balkóne každej suity, wifi na izbách, LCD TV s čítačkou DVD, trezor, každodenné upratanie izieb

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (cca 1,65 € /osoba od 18 r.)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

 • Cestovné poistenie, zapožičanie lyžiarskeho a snowboardového výstroja SKISET, príplatok za rozšírenú permanentku (uvedené v cenníku)
 • Preprava autobusom: 125 € /os. v prípade, že v danom termíne ide autobusový zájazd do Les Menuires alebo do Val Thorens, pri autobusovom zájazde je v prípade voľných miest možná preprava s vyšším komfortom (50 € /1 osoba - táto osoba potom sedí na dvojsedadle len sama).
 • Zviera (na vyžiadanie 70 € /týždeň), kryté parkovanie (12 € /deň - 70 € /týždeň), masáže
Popis ubytovaní
(orientačné informácie)

Vybavenie suít (k dispozícii sú pre 2 až 12 osôb, prakticky každá je iná a pre rôzny počet osôb) je skutočne nadštandarné. Každá má na balkóne súkromnú vírivku s výhľadom na kopce, balneo kúpeľňu a okrem iného spravidla aj salón s pohovkou a krbom, LCD TV, prehrávač DVD, telefón, prístup WIFI, trezor. K dispozícii je tiež suita so saunou, viaceré suity sú poschodové alebo s mezanínom. Všetky suity sú nefajčiarske a je zakázané v nich variť. K dispozícii župany.

 • 2-priestorová suita (2-4 os., min. 2 dospelí, na 1 alebo 2 poschodiach, s alebo bez mezanínu): manželská posteľ (1x 2 os.) alebo 2 postele (2x 1 os.), malý salón, balneo kúpeľňa s WC, niektoré s s poschodovou posteľou
 • 3-priestorová suita (3-5 os., min. 3 dospelí, na 2 poschodiach alebo s mezanínom): 1. poschodie: dvojlôžková izba s balneo kúpeľňou, salón, WC. 2.poschodie: 2 až 3 postele (2-3 os.), malá kúpeľňa so sprchou. Niektoré môžu byť v otvorenom alebo zatvorenom priestore.
 • 4-priestorová suita (4-7 os., min. 4 dospelí, na 1 alebo 2 poschodiach): 2 dvojlôžkové izby s balneo kúpeľňou a WC, salón, postele navyše v salóne alebo na poschodí.
 • Rodinná suita 6+ (6-10 os., min. 6 dospelí, na 1 poschodí s mezanínom): 3 dvojlôžkové izby s balneo kúpeľňami a WC, salón, 3 alebo 4 postele navyše v salóne alebo mezaníne
 • Rodinná suita 8+ (8-12 os., min. 8 dospelí, na 3 poschodiach): 5 dvojlôžkových izieb s balneo kúpeľňami a WC, 2 salóny a poschodová posteľ

Bezbariérové ubytovanie

Chalet hotel Isatis je dobre dostupný, keďže má priamy prístup z cesty a priamy prístup k výťahu, ktorým sa dá dostať na všetky poschodia. Hotel sa nachádza priamo pri zjazdovkách - len 25m od kabíny, takže aj lyžovanie a príchod do hotela je veľmi jednoduchý. Navyše, kúsok od hotela vedie drevený chodník, ktorým sa dá pohodlne dostať k jednotlivým obchodom.

 • Suita pre 4-6 osôb, dvojpodlažná, západná orientácia, 57m2 - spodná časť: salón (s dostatočným priestorom pre vozík), manželská posteľ alebo 2 samostatné postele, kúpeľňa s posuvnými dverami s uspôsobeným sprchovacím kútom + uspôsobené WC, 1 posteľ vo výklenku. Na poschodí: izba s 2 lôžkami (oddelená), manželská posteľ s kúpeľňou s vaňou + WC, otvorený mezanín s 1 posteľou vo výklenku (oddelené). Pri vírivke je lavica umožňujúca ľahší prístup. Poschodie - nie bezbariérový prístup.
 • Suita pre 2 osoby, orientovaná na západ, 22m2: prízemie: otvorený priestor, manželská posteľ alebo 2 samostatné postele v malom salóne, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
Stravovanie

Polpenzia

(reštaurácia Le Cocon des Neiges)

 • Raňajky (7,30-10 hod.)
 • Večere (18,30-22 hod., bez nápojov): zloženie predjedlo, ryba, mäso, dezert (bez možnosti výberu). Raz týždenne špeciálna ponuka savojského večera (na výber savojské fondue alebo raclette).
Mapa ubytovania

45.3124926, 6.5419965

Hľadať