Bungalovy FIS

Bungalovy FIS

Štrbské pleso
Typ ubytovania
Bungalov
Vybavenie ubytovania
pes
skipas v cene
vzdialenosť od svahov 0-200m
wellness
Strava
Polpenzia
Destinácia
Doprava
Vlastná

Bungalovy horského hotela FIS *** sú súčasť hotelovo-športového komplexu vo Vysokých Tatrách. Nachádzajú sa priamo pod ich majestátnymi štítmi v nadmorskej výške 1.400 m n. m. Práve lokalita z nich vytvára ideálne miesto na pobyt pre ľudí túžiacich po oddychu v srdci slovenských veľhôr a navyše s možnosťami využívania kvalitných doplnkových služieb hotela ako wellness a stravovanie. 

Poloha

Bungalovy pri horskom hoteli FIS *** sú súčasť hotelovo–športového komplexu vo Vysokých Tatrách. Nachádzajú sa v nadmorskej výške 1 400 m n. m. neďaleko jazera Štrbské pleso. Vďaka svojmu jedinečnému umiestneniu sú ideálnym miestom na pobyt ľudí túžiacich po oddychu v srdci slovenských veľhôr a navyše s možnosťami využívania kvalitných doplnkových služieb hotela ako wellness a stravovanie.

Silnú športovú tradíciu komplexu potvrdzuje aj fakt, že je pomenovaný podľa medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a v roku 1970 ho krstil Mark Hodler, jej vtedajší prezident.

Vybavenosť a služby

Vybavenosť hotela FIS

Stravovanie a služby sú zabezpečené v hoteli FIS

 • Reštaurácia, lobby, bar
 • Fitness centrum – zariadené profesionálnymi posilňovacími prístrojmi značky TECHNOGYM a 3 stacionárnymi bicyklami
 • Wellness & Spa - vírivka, infrasauna, fínska sauna, parná sauna s vôňou eukalyptu, tepidárium, odpočiváreň a masérske miestnosti
 • Športová hala s rozmermi 26x18x6 m
 • Špeciálne športové masáže a wellness ošetrenia
 • Konferenčné priestory
 • Parkovanie pred hotelom

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie
 • Polpenzia v hoteli FIS
 • Wellness v hoteli FIS

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (1,50 € /osoba /noc, výška poplatku môže byť upravená mestom/obcou)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

 • Cestovné poistenie
 • Domáce zviera (dopredu treba potvrdiť, od 6 mesiacov, je potrebné predložiť očkovací preukaz pri príchode)
 • Wifi nie je k dispozícii
Popis ubytovaní

Tieto jednoducho zariadené bungalovy sú ideálnou voľbou, ak hľadáte turistické ubytovanie so službami hotela.

Každý bungalov má dve samostatné ubytovacie jednotky. Ubytovania na poschodí majú balkón. Sú zariadené starším nábytkom. V každom sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa.

Hostia ubytovaní v bungalovoch môžu využívať zariadenia hotela FIS ako sú recepcia, kaviareň, reštaurácia, bar a biliard. Bezplatne je k dispozícii Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela, vstup do wellness a fitnescentra s posilňovňou. 

V bungalovoch nie je kuchynka.

Stravovanie
 • Polpenzia podávaná v hoteli FIS (raňajky 7-1000, večere 18-2100 hod.)

Večere podávané formou švédskych stolov (v prípade záujmu aj obedy). Pre športové kluby možné pripraviť špeciálnu stravu prispôsobenú tréningovému programu.

S láskou varí dlhoročný šéfkuchár Miloš Červenka.

Včely na horách

V lete 2018 pribudli medzi stálych hostí hotela aj včely medonosné, ktoré sa usídlili na streche telocvične. Ide o slovenský unikát, ktorý má za cieľ podporiť myšlienku udržania včelárskeho remesla a zároveň umožní vychutnať si chuť domáceho horského medu pri raňajkách, v čaji, okúsiť nový medový dezert, alebo si dopriať relaxačnú masáž s medom.

Zároveň je takto včelám umožnené lietať priamo v lone tatranskej prírody, na ktorú budú mať priaznivý vplyv. Veď včelárstvo má na Slovensku už tisícročnú tradíciu a prispieva k ľudskej existencii nemalým kúskom.

V rámci projektu „Včely v horách“ v hoteli FIS pripravili náučnú stenu s info panelmi o včelách a ich význame a náučný detský kútik. V hoteli si takisto môžete vychutnať domácu medovú tortu, zrelaxovať pri medovej masáži a zakúpiť medové výrobky.

Ceny

Ponuku vám vypracujeme na vyžiadanie, ceny sú flexibilné počas roka.

Mapa ubytovania

49.1286987, 20.0610734

Hľadať