Rezidencia La MORETINA ***

Rezidencia La MORETINA ***

Commezzadura
Typ ubytovania
Rezidencia stredného štandardu
Dĺžka pobytu
7 dní
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Architektonicky pôsobívá je moderná rezidencia La Moretina. Vďaka slušnému vybaveniu sa radí medzi kvalitné rezidencie a aj preto sa rýchlo stala obľúbenou a vyhľadávanou.

Vybavenie
Kuchynka, balkón, TV, internet, parkovisko, krytá garáž.

Prakticky vedľa hotela Tevini (teda tiež cca 500-600 m od kabínovej lanovky) stojí pomerne nová, pôsobivá a príjemná 3-hviezdičková rezidencia La Moretina s dvojpriestorovými apartmánmi BILO (pre 4 osoby) a trojpriestorovými apartmánmi TRILO (pre 6 osôb). Okrem vlastných apartmánov disponuje táto moderná rezidencia aj miestnosťou s TV, barom či internetovým kútikom,

Apartmány sú primerane vybavené, majú balkón a jednu alebo dve spálne. V rámci apartmánu je obvykle manželská posteľ, kút s rozťahovacím gaučom, farebná TV, telefón, pripojenie na internet, trezor, kuchynský kút s riadmi a umývačkou, chladnička, kúpeľňa so sprchou, fén, uteráky a posteľná bielizeň s výmenou raz za týždeň. V obývačkách však v prípade tejto rezidencie lôžka na spanie nebývajú, tie sú všetky v 1 či 2 spálniach (podľa typu apartmánu). Ubytovaní hostia môžu využiť súkromné vonkajšie parkovisko alebo krytú garáž, spoločnú práčovňu a žehliareň, lyžiareň so sušičom a služby recepcie. Prístup na internet je platený.

Všeobecné informácie o zájazde

Služby v cene zájazdu

  • Ubytovanie (príchody od 15,30 hod., odchody o 9 hod.), uteráky, posteľná bielizeň, parkovacie miesto.
  • V termíne FREE SKI je v cene taktiež 6-denná permanentka Superskirama Dolomiti. Uvedená cena ale vtedy platí pri plnom obsadení apartmánu. Minimálny počet osôb v apartmáne BILO sú 3 osoby a v apartmáne TRILO je 5 osôb, cena sa v tomto špeciálnom termíne  určuje podľa počtu osôb v apartmáne. Pre termín FREE SKI neplatia žiadne zľavy.

Služby za povinný príplatok

  • Vratná kaucia (150 € /apartmán).
  • Záverečné upratanie apartmánu (okrem kuchyne): 40 € /BILO, 45 € /TRILO, platí sa na mieste. Kuchyňa musí ostať čistá a riady upratané.
  • Pobytová taxa (1,5 € /osoba /deň).

Služby za nepovinný príplatok

  • Cestovné poistenie
  • Prenájom mikrovlnnej rúry (20 € /týždeň).
  • Prenájom detskej postieľky (5 € /1 deň).
  • Malé zviera (40 €, nutné dohodnúť pri objednávke).

Lyžiarska permanentka

Okrem označených termínov FREE SKI ceny zájazdu permanentku nezahŕňajú.

Mapa ubytovania

46.3191738, 10.8423966

Hľadať