Tá najprestížnejšia lyžovačka na Slovensku!

Tá najprestížnejšia lyžovačka na Slovensku!

12.11.20
Obrázok
(© TMR) Lyžovačky v Alpách, Dovolenka na lodi a plavby, Formula F1, www.hitka.sk

Ponúkame vám tie najvyhlásenejšie lyžiarske hotely v Jasnej a Vysokých Tatrách!!!!

Jasná

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Dominantou strediska je vrchol Chopok, kde sa nachádza panoramatická terasa s reštauráciou. Jasná sa rozprestiera na území dvoch regiónov: severná časť na Liptove a južná na Horehroní.

Užite si ju naplno! Ubytovanie priamo pri zjazdovkách v krásnom hoteli POŠTA alebo majestátnom hoteli GRAND JASNÁ, ktorý je aj ideálnym hotelom pre rodiny s deťmi s certifikátom Kids Friendly. Ak nehľadáte hotel, ale skôr štýlový chalet so svojím súkromím, ideálnou voľbou budú CHALETS JASNÁ COLLECTION, ktoré sú umiestnené tiež priamo pri zjazdovkách. 
Ak hľadáte pohodu a relax bez detí, odporúčame štýlový hotel s atmosférou umiestnený v pokojnej prírode a zameraný hlavne na dospelých - Boutique hotel TRI STUDNIČKY. Hotová oáza pokoja a relaxu.

Ak by ste uprednostnili druhú stranu Jasnej, tu je v ponuke krásny štýlový hotel priamo pri lanovke hotel SRDIEČKO.

Vysoké Tatry

Lyžovanie v najvyšších horách Slovenska!

Vysoké Tatry ponúkajú lyžovanie rozdelené do troch oblastí: Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica

Vybrať si tu môžete medzi pompéznosťou a športovou atmosférou. Pompéznosť a atmosféru historických luxusných grandhotelov si naplno užijete v GRANDHOTEL PRAHA v Tatranskej Lomnici alebo v GRANDHOTEL STARÝ SMOKOVEC pod Slavkovským štítom. Grandhotel Praha postavený v nádhernom secesnom štýle píše svoju históriu už od roku 1905. GRANDHOTEL STARÝ SMOKOVEC začal svoju bohatú históriu už v roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti.

Ak uprednostňujete športovú atmosféru, k dispozícii je Hotel FIS, ktorý sa ako jediný hotel nachádza priamo pri zjazdovkách na Štrbskom Plese, v centre športového diania. Silnú športovú tradíciu hotela potvrdzuje aj fakt, že je pomenovaný podľa medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a v roku 1970 ho krstil Mark Hodler, jej vtedajší prezident. Ak si nepotrpíte na vysoký štandard, ale tiež by ste chceli byť v centre športového diania, ideálne môžu byť bungalovy pri hoteli FIS, kedy je v cene zahrnuté využívanie hotelových služieb.  

Hľadať