Pozvanie do zimnej sezóny

Zima 2017/2018

Do našej už 28. sezóny vstupujeme plní nadšenia z noviniek, ktoré sme si pre vás pripravili. A nemáme na mysli len nový vizuál katalógu a čoskoro aj webstránky...

Naďalej prinášame kvalitné strediská, širokú škálu ubytovaní a stále veľmi férové ceny, ktoré sú potvrdením našich dlhoročných dobrých vzťahov s partnermi. V našej širokej ponuke francúzskych lyžiarskych stredísk si určite nájdete tie svoje obľúbené. Nechýbajú povinné klasiky ako Vars, Tignes, Les Menuires, Val Thorens, Les Arcs, La Plagne, Les 2 Alpes, Auris en Oisans, Chamonix, no nájdete tu i Flaine, Valmeinier, Val d´Allos a po dlhých rokoch sme sa vrátili k oblasti Les Sybelles.

Ako každý rok, pripravili sme zájazdy s autobusovou prepravou a v jednom termíne ponúkame opäť aj zájazd s kombinovanou prepravou (autobus – vlak). Ponúkame ho s cieľom, aby ste si užili tú najlepšiu lyžovačku aj s kvalitnou a hlavne pohodlnou prepravou a dopriali si tak s nami komfort bez kompromisov!

Naďalej si s nami môžete zalyžovať aj v Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku či Slovinsku, kde naša ponuka neustále narastá.

Pýtajte si aj katalóg o jazde na F1 či plavbách európskymi kanálmi a riekami. Práve my sme pre vás už pred rokmi pripravili výnimočný produkt spojený s jazdou na skutočných monopostoch F1 s výkonom 650 koní a máme aj bohaté osobné skúsenosti z takéhoto jedinečného zážitku, vhodného aj ako výborný darček. Zabezpečíme vám však aj vstupenky na preteky Grand Prix F1. Jedinečná a pohodová je aj plavba francúzskymi kanálmi a riekami.

Do katalógov dávame len nevyhnutné informácie, ďalšie podrobnosti nájdete na našej stránke www.hitka.sk alebo www.jazda-na-f1.sk. Ak nemáte prístup na internet, radi vám potrebné informácie vytlačíme. Sledujte nás na našej internetovej stránke, či aj na facebooku, chystáme toho pre vás zase veľa zaujímavého!

 • Kto skôr objedná, menej platí. Do 10.10.2017 máte nárok na zľavu za skorý nákup a viacerí partneri ponúkajú navyše doplnkové zľavy, ktoré nájdete (ak ich daný partner poskytuje) v sekcii Akcie.
 • Väčšina cien je už zverejnená na našej stránke. Pokiaľ máte záujem práve o ubytovanie, pri ktorom ešte nie je zverejnený cenník, alebo úplne iné, neváhajte nás kontaktovať.
 • Opäť sme pripravili širokú ponuku autobusových zájazdov.
 • Zaujímavá bude isto aj ponuka lyžovačiek s kombinovanou prepravou vlakom a autobusom, tentoraz v termíne 16.3. - 24.3.2018 (Les Menuires, Val Thorens).
 • Každoročne posilňujeme aj ponuku lyžovačiek do Rakúska a Talianska, aj tohto roku je tomu tak.
 • Katalóg už je k dispozícii. Napríklad aj na stiahnutie.
 • Aj tento rok budete mať šancu s nami vyhrať zaujímavé ceny. Aby ste boli v obraze, odporúčame stať sa našim fanúšikom na Facebooku alebo sledovať Novinky tu na stránke.

Budeme radi, ak sa k nám opäť pripojíte...

S úctou,

Kolektív CK HITKA

 

10 dôvodov prečo bude o vás dobre postarané

 1. Máme pre vás mimoriadne silné zážitky - najkvalitnejšie lyžovanie v Európe, jazdu na skutočnej F1, nezabudnuteľné plavby rôznych druhov, ponuky na letné pobyty v horách i pri mori...
 2. Vyskúšali sme to za vás - sami sme vo všetkých strediskách lyžovali, oddychovali, riadili monopost F1 či si užili plavbu francúzskym vidiekom alebo po mori.
 3. Máme skúsenosti - a sme tak tým pravým odborníkom na francúzske Alpy, pričom pre vás pripravujeme len naše vlastné produkty.
 4. Naozaj sa vyznáme - neustále sledujeme zmeny v strediskách, sme v priamom kontakte s miestnymi partnermi a máme u nich vysoký kredit.
 5. Môžete nám veriť - dôkazom je viac ako 21 sezón i fakt, že patríme medzi zakladajúcich členov SACKA (Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr).
 6. Máme vysoké nároky na zamestnancov - či už v kancelárii alebo na samotnom zájazde, kam s vami cestujú organizátori, ktorých si sami starostlivo školíme.
 7. Záleží nám na vašej spokojnosti - radi si vypočujeme a neskôr aj využijeme vaše pripomienky, pričom sa snažíme poskytnúť vám komplexný a hlavne plnohodnotný servis.
 8. Rozumieme vám - plníme si totiž sny spolu s vami, keďže tiež máme radi hory na rôzne spôsoby, pokoj prírody či správne dobrodružstvo.
 9. Pri zimných zájazdoch môžete využiť i autobusovú dopravu - s odchodom z jedného miesta a bez potreby absolvovať zberacie jazdy po celej SR či ČR.
 10. Máme skutočne férové ceny - už dlhodobo patria k najvýhodnejším na našom trhu.

Spoľahnite sa na nás aj vy!

Hľadať