Vlaková doprava v Európe

Lístky na vlakovú dopravu v Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku, ale aj z Francúzska do Talianska, Španielska, Belgicka, Holandska, Nemecka a Londýna.

Ponúkame lístky od osobných miestnych vlakov až po vysokorýchlostné!

OEBBSNCFThalys - Vysokorýchlostné vlakyLístky po Švajčiarsku

Rakúsko, Taliansko

Či už cestujete zo Slovenska, alebo len vo vybranej krajine, zabezpečíme vlakové lístky na miestne spoje, rýchliky a medzinárodné vlaky.

Pri dlhších prejazdoch sa dajú využiť okrem klasických vlakov na sedenie aj lehátkové a lôžkové kupé, prípadne aj transport auta či motorky autovlakom

  • Lehátkové kupé: 4- až 6-miestne kupé. Na prikrytie deka. Jednoduché raňajky v cene lístka.
  • Lôžkové kupé: 1- až 4-miestne kupé. Niektoré 1- a 2-lôžkové kupé majú umývadlo, wc, sprchu. Posteľ má plnohodnotný matrac, periny. Bohaté raňajky formou výberu položiek z menu.

Možnosť nákupu nestornovateľných cenovo zvýhodnených lístkov.

Možnosť zvýhodnených skupinových lístkov od 6 osôb

 

Švajčiarsko

Okrem miest v medzinárodných vlakoch (sedenie, lehátko, lôžko) zabezpečíme aj lístky, s ktorými môžete cestovať po celom Švajčiarsku

Možnosť zvýhodnených skupinových lístkov

Francúzsko

Zabezpečíme lístky na všetky typy vlakov, aj z tých najmenších staníc. Osobné lokálky, rýchliky, ale aj vysokorýchlostné vlaky.

K dispozícií sú cenovo zvýhodnené nestornovateľné lístky, polo-flexibilné lístky, alebo aj plne flexibilné lístky. 

Možnosť prepravy auta po Francúzsku je výhradne z Paríža smerom na juh. Autá cestujú samostatným vlakom, osoby sa prepravujú individuálne. Možnosť auto prepraviť aj bez vodiča. 

Možnosť zvýhodnených skupinových lístkov od 9 osôb

 

Vysokorýchlostné vlaky

Lístky na vysokorýchlostné vlaky zabezpečíme či už po Francúzku, alebo aj na medzištátne vlaky. Budete sami prekvapení, koľko času viete ušetriť. Vlaky majú výborné napojenie na viaceré európske letiská. 

V zime Francúzi ponúkajú aj vysokorýchlostný sezónny vlak do zimných lyžiarskych stredísk z Paríža (aj letisko CDG).

Železničné trasy s dĺžkou trvania prepravy k toku 2014 (© Voyages-SNCF)Francúzske vysokorýchlostné vlakyTrasy vysokorýchlostných vlakov v Európe

Hľadať