Hotel KIRCHHEIMERHOF ****

 • Hotel vyššieho štandardu
 • Polpenzia
 • Bad Kleinkirchheim
 • Vlastná

Krásny hotel priamo pri lyžiarskych tratiach, s vynikajúcim wellness centrom, výbornou kuchyňou a špičkovými službami. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Hotel KIRCHHEIMERHOF ****
 • wifi, parkovanie, wellness, detský svet, aktívny program

Poloha                    Vybavenosť a služby               Popis ubytovaní                   Stravovanie

Poloha

Hotel sa nachádza v pokojnej časti Bad Kleinkirchheimu, priamo pri zjazdovke. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Vybavenosť a služby (orientačné informácie)

Vybavenosť

 • Reštaurácia, lobby, bar
 • Wellness na ploche viac ako 2.000 m2 (bazén, sauny, detské sauny, hammam, infrakabína, vírivka, aromatické sprchy, relaxačná miestnosť, solárium, fitness), viac ako 60 kúpeľných procedúr (za poplatok)
 • Deti: veľký kvalitný detský kútik (pirátska loď, guličkový bazén, ...) aj s opatrovaním detí od 3 rokov, junior kútik (rôzne hry a zábavky), detská večera s opatrovaním o 1800 hod., detská farma (ovečky, kozy, prasiatka, poníky....), detský lyžiarsky areál pre začiatočníkov, s kobercovým vlekom (len pre hotelových hostí)
 • Vyhrievaná lyžiareň
 • Parkovanie pred hotelom (zdarma)

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie (príchod od 15 hod., odchod do 10 hod.)
 • Rozšírená polpenzia: veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu. Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant.
 • Wellness
 • Aktívny týždenný program: turistika, snežnice (aj požičanie), nordik walking (aj požičanie palíc), spoločné lyžovanie...
 • Vybavenie pre malé deti (detské postieľky, stoličky, baby monitor, rýchlovarná kanvica...) - dopredu zajednať
 • Požičanie batohu a dáždnika
 • Kôš do wellness s extra uterákmi a županmi

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (cca 2,50 € /osoba /deň, do 18 rokov zdarma)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Zľavy

 • Dieťa mladšie ako 1,99 rok zdarma
 • Zľavy pre deti vo vekových kategóriach 2-3 roky, 4-5 rokov, 6-12 rokov, 13-15 rokov, od 16 rokov

Popis ubytovaní (orientačné informácie)

Všetky izby sú vyzdobené kvalitnými regionálnymi materiálmi dodávanými miestnymi spoločnosťami. Sú štýlové, ľahké a priestranné. Izby majú útulný alpský štýl a sú individuálne zdobené s premyslenými detailami. Hotel sa nachádza na panoramatickom mieste ďaleko od dopravnej cesty, takže vo všetkých izbách si môžete vychutnať pokoj a pohodu, ďaleko od hluku z ulice, s nádherným výhľadom na okolitý horský svet a Nockberge.

 • Dvojposteľová izba Kirchheim Granat, Obsadenosť: 2 dospelí, Veľkosť: cca. 33 m²
  Táto očarujúca dvojlôžková izba má obývaciu izbu a spálňu zaplavenú denným svetlom. Miestny drahokam Garnet Nockberge dodáva vitalitu, lásku a energiu. V miestnosti je granát reprezentovaný unikátnymi dekoratívnymi prvkami, ktoré sa robia starostlivo ručne. Granát aktivuje, koncentruje a mobilizuje všetku našu silu. Motivuje, dostane vás, robí vás spontánnymi, kreatívnymi, rozhodnými, praktickými, je plný života a nápaditý. Objavte túto aktívnu chuť po celý život v izbe "Kirchheim Garnet"!
  Vstupná hala, príjemné prostredie vďaka unikátnym dekoratívnym granátovým prvkom, pohodlná a svetlá obývacia izba a spálňa, lodžia, priestranná kúpeľňa s umývadlom z prírodného kameňa, sprcha, WC, osvetlené zrkadlo, sušič vlasov, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, borovicová podlaha, niektoré izby s balkónom, orientácia na juh alebo panoramatickú severnú stranu.
  Na vyžiadanie si môžete rezervovať buď ako jednolôžkovú izbu, alebo so spojovacími dverami do apartmánu Junior "Garnet Gemstone".
 • Dvojposteľová izba "Kirchheim Zirbe", Obsadenosť: 2 dospelí, Veľkosť: cca. 33 m²
  Táto očarujúca dvojlôžková izba má obývaciu izbu a spálňu zaplavenú denným svetlom. Objavte voňavé arolské borovice z nášho regiónu pre dobrý spánok! Oleje arolla borovice majú veľmi priaznivý vplyv na našu schopnosť relaxovať a vydržať stres. Môžete tiež "zachrániť" tlkot srdca počas spánku a môžete si vychutnať krásnu vôňu z borovicového dreva. Zažite relaxáciu a pomalé tempo života v tejto miestnosti!
  Vstupná hala, atmosféra pohody vyžarovaná voňavým arolským borovicovým drevom, pohodlná a svetlá obývacia izba a spálňa, loggia, priestranná kúpeľňa s umývadlom z prírodného kameňa, sprcha, WC, osvetlené zrkadlo, sušič vlasov, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce, niektoré izby s balkónom, orientácia na juh alebo panoramatickú severnú stranu.
  Na vyžiadanie je možné zarezervovať buď ako jednolôžkovú izbu, alebo so spojovacími dverami do apartmánu Junior "Arolla Pinewood".
Romantické izby:
 • Romantická suita Harmony, Obsadenosť: 2 dospelí, Veľkosť: cca. 37-42 m²
  Výročie? Osobitná udalosť? Chcete prekvapiť svojho milovaného (-vanú)? Romantický apartmán "Harmony" je našim odporúčaním pre tých, ktorí sú romantickí a zamilovaní - alebo tých, ktorí by chceli byť! Panoramatická vaňa s nádherným výhľadom na okolitý horský svet je skutočným pokušením. Vysoko kvalitný interiér z bukového dreva.
  Vstupná hala, pohodlný obývací priestor a spálňa, svetlá kúpeľňa s veľkým umývadlom z prírodného kameňa, samostatná panoramatická vaňa s jedinečným výhľadom na údolie Kirchheim, sprcha, osvetlené zrkadlo, fén, osušovač, Speick prírodné toaletné potreby, samostatné WC a bidet, župany, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce alebo drevené podlahy na panoramatickej severnej strane.
 • NOVÁ Junior suite Nockberge, Obsadenosť: 2 dospelí, Veľkosť: cca. 36 m²
  V tejto izbe, vybavenej kvalitným arolským borovicovým drevom, budete cítiť povahu Nockberge! So svojimi pôsobivými inštaláciami miestnych umelcov sú tieto miestnosti skutočným zážitkom. Vyberte si medzi miestnosťami "Strohsack", "Hirschsprung", "Rote Burg" alebo "Klammer" - zažite pôvod a prirodzenosť nášho životného štýlu všetkými zmyslami. Dajte nám vedieť vašu preferovanú izbu pri rezervácii, pretože v opačnom prípade sa izby prideľujú pri príchode.
  Vstupná hala, pohodlný obývací priestor a spálňa s umeleckou inštaláciou s námetom Nockberge a vysoko kvalitným borovicovým drevom arolla, na vyžiadanie mimoriadne dlhá dvojlôžková postel (210 cm), priestor pre šachovnicu, priestranná kúpeľňa s mramorovým umývadlom, sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, prírodnými toaletnými potrebami Speick, samostatným WC, županom, telefónom,HD TV s viac ako 100 TV a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibarom, trezorom, balkón, orientácia na južnú stranu.
 • NOVÁ Romantická suita Panorama & Hviezdna obloha, Obsadenosť: 2 dospelí, Veľkosť: cca. 36 m²
  Počas dňa si môžete vychutnať nádherný panoramatický výhľad na zaoblený Nockberge a ponad Bad Kleinkirchheim. V noci sa môžete inšpirovať hviezdnou oblohou - ale nielen nočnou oblohou vonku, ako prekvapenie môžete objaviť niektoré žiarivé hviezdy aj v miestnostiach. Vysoká kvalita borovicového dreva navodzuje v tejto miestnosti veľmi príjemné prostredie.
  Vstupná hala, komfortný obývací priestor a spálňa zariadená kvalitným starožitným borovicovým drevom, priestrannou kúpeľňou s mramorovým umývadlom, sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, prírodnými toaletnými potrebami Speick, samostatným WC, županmi pre dospelých, TV HD s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, drevené podlahy, balkón, severná strana.
 • Suita Junior Edelholz Kirsche, Obsadenosť: 2 dospelí a 1-2 deti, Veľkosť: cca. 42 m²
  Čaká na vás príjemná a teplá dvojlôžková izba, priestranná a navrhnutá s vysoko kvalitným čerešňovým drevom z nášho regiónu. Všetko od zárubne po postele vyžaruje harmonický komfort. Priestranná kúpeľňa a šatníková miestnosť poskytujú priestor na dlhšie pobyty, ideálne pre hostí, ktorí radi cestujú s dostatkom batožiny.
  Vstupná hala, pohodlný obývací priestor a spálňa s miestnym jemným čerešňovým drevom, priestranná skriňa, kúpeľňa s veľkým mramorovým umývadlom, vaňou a sprchou, osvetlené zrkadlo, sušič vlasov, radiátor na uteráky, prírodné toaletné potreby Speick, samostatné WC a bidet, župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce alebo drevené podlahy, balkón, orientácia na juh alebo na panoramatickú severnú stranu.
  Na požiadanie môžeme poskytnúť čerešňové vankúše, ktoré na recepcii môžeme zahriať, aby sa zvýšil ich účinok - dajte nám prosím vedieť v čase rezervácie!
 • Suita Junior Edelholz Zirbe, Obsadenosť: 2 dospelí a 1 dieťa, Veľkosť: cca. 40 m²
  Objavte voňavú borovicu z nášho regiónu pre dobrý spánok! Oleje arolla borovice majú veľmi priaznivý vplyv na našu schopnosť relaxovať a vydržať stres. Môžete tiež "zachrániť" tlkot srdca počas spánku a vychutnať si nádhernú vôňu. Zažite relaxáciu a pomalé tempo života v tejto miestnosti!
  Vstupná hala, komfortný obývací priestor a spálňa zaplavená svetlom, špeciálna atmosféra pohody vďaka voňavému borovicovému drevu Nockberge arolla, priestranná kúpeľňa s umývadlom z prírodného kameňa, vaňou a sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, toaletným potrebám značky Speick, samostatné WC a bidet, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, župany pre dospelých, trezor, koberce, niektoré apartmány s balkónom, orientácia na juh alebo na panoramatickú severnú stranu.
  Na vyžiadanie je možné si rezervovať prepojenie spojovacími dverami do apartmánu Junior "Kirchheim Arolla Pinewood".
 • Suita Junior Edelstein Granat, Obsadenosť: 2 dospelí a 1 dieťa, Veľkosť: cca. 40 m²
  Drahokam granátu, pôvodom z Nockberge, dodáva vitalitu, lásku a energiu. V miestnosti je granát reprezentovaný unikátnymi dekoratívnymi prvkami, ktoré sa robia starostlivo ručne. Granát aktivuje, koncentruje a mobilizuje všetku našu silu. Motivuje, dostane vás, robí vás spontánnymi, kreatívnymi, rozhodnými, praktickými, je plný života a nápaditý. Objavte túto aktívnu chuť na život v junior suite "Garnet Gemstone"!
  Vstupná hala, priestranná, pohodlná obývacia izba a spálňa, osobitá atmosféra pohody vďaka unikátnym dekoratívnym granátovým prvkom, priestranná kúpeľňa s umývadlom z prírodného kameňa, vaňou a sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, župany pre dospelých, trezor, borovicové drevené podlahy, niektoré apartmány s balkónom, orientácia na juh alebo panoramatickú severnú stranu .
  Na vyžiadanie je možné si rezervovať spojovacie dvere do apartmánu Junior "Kirchheim Garnet Gemstone".
Rodinné apartmány:
 • Rodinný apartmán KirchheimObsadenosť: 2 dospelí a 2-3 deti, Veľkosť: cca. 63 m².
  N
  ajväčšia kategória miestnosti v Kirchheimerhof poskytuje vysoký komfort. Obývacia izba, spálňa rodičov a detská izba s poschodovou posteľou poskytujú dostatok priestoru pre rodiny s až 3 deťmi! Tento apartmán ponúka priestranné ubytovanie a moderný interiér pre rodinnú dovolenku.
  Vstupná hala, priestranná obývacia izba, spálňa, detská izba s poschodovou posteľou, priestranná a svetlá kúpeľňa s veľkým umývadlom z prírodného kameňa, vaňou a sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, samostatné WC a bidet, župany pre dospelých, telefón, 2 HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce, balkón alebo francúzsky balkón (veľké panoramatické okno).
 • NOVÝ rodinný apartmán MurmelbauObsadenosť: 2 dospelí a 2 deti, Veľkosť: cca. 60 m²
  Tento priestranný rodinný apartmán s vysoko kvalitným bukovým drevom ponúka oddelené priestory na spanie pre dospelých a deti. Deti budú milovať spací výklenok "Murmelbau" s útulnou poschodovou posteľou, zatiaľ čo rodičia si budú môcť vychutnať súkromie svojej vlastnej izby a všetci môžu stráviť čas spoločne v komfortnej obývacej izbe.
  Vstupná hala, spálňa, obývacia izba so spálňou "Murmelbau" s poschodovou posteľou, svetlá kúpeľňa s veľkým mramorovým umývadlom, sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, špeciálnymi toaletnými potrebami Speick, župany pre dospelých, telefón, 2 HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, podlahy s kobercom, balkón, orientácia na severozápad.
 • NOVÁ rodinná suitaObsadenosť: 2 dospelí a 2 deti, Veľkosť: cca. 60 m²
  Rodinná izba pre rodičov, ktorí si cenia súkromie vo svojej vlastnej spálni a trávia čas so svojimi deťmi v obývacej izbe, kde je aj pohodlná rozkladacia pohovka pre deti. 
  Vstupná hala, spálňa, obývacia izba a spálňa s rozkladacou pohovkou, priestranná a svetlá kúpeľňa s veľkým mramorovým umývadlom pre celú rodinu, sprcha, osvetlené zrkadlo, fén, osušovač, Speick prírodné toaletné potreby, samostatné WC, župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce, balkón, orientácia na juhozápadnú alebo juhovýchodnú alebo severnú stranu.
 • NOVÁ Rodinná Junior Suite Murmelbau, Obsadenosť: 2 dospelí a 2 deti, Veľkosť: cca. 36 m²
  Moderná dvojlôžková izba s alpským charakterom ponúka priestrannú obývačku a spálňu pre rodiny s deťmi. Pre deti samostatný spací výklenok s poschodovou posteľou - takzvaný "Murmelbau". 
  Vstupná hala, priestranná obývacia izba a spálňa pre celú rodinu so samostatnou spálňou "Murmelbau" s poschodovou posteľou pre deti, veľkorysá a svetlá kúpeľňa s veľkým mramorovým umývadlom, sprchou, osvetleným zrkadlom, sušičom vlasov, radiátorom na uteráky, prírodnými toaletnými potrebami Speick, samostatné WC, župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 televíznymi a rozhlasovými kanálmi v rôznych jazykoch, minibar, trezor, koberce alebo drevené podlahy, balkón, orientácia na západnú stranu.
 • Junior suity s prepojenými dverami, Obsadenosť: 2 dospelí a 2 - 4 deti, Veľkosť: Izba I cca. 33 m² a izba II cca. 40 m²
  Či už rodinná dovolenka s prarodičmi, ako veľká rodina s až 4 deťmi alebo ako rodinná skupina - apartmány so spojovacími dverami poskytujú dostatok miesta pre takmer akúkoľvek rodinnú kombináciu a zároveň zabezpečujú dostatočné súkromie a nezávislosť. Izby sú úplne oddelené dvoma vchodmi, ale majú tiež vnútorné spojovacie dvere. Tieto izby so spojovacími dverami sú ideálne aj pre páry, ktoré už zdieľajú izby, alebo pre rodiny s dospievajúcimi deťmi.

Stravovanie

 • Rozšírená polpenzia: raňajkový bufet, obedový snack, poobedný koláč, 5-chodová večera

Veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu.

Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant

 • Detská večera aj s opatrovaním detí o 1800 hod. 

FAMILIEN EURO

 • platí na obdobie 6.1.-10.3.2018 a pri 6-dennej permanentke Bad Kleinkirchheim / St. Oswald
 • pri kúpe 1 dospelej permanentky je 1 permanentka pre dieťa do 12 rokov za 1 € /deň

SKI WELLNESS týždne

 • platí na týždne 6.1.-3.2. a 24.2.-9.3.2018 a kúpele Römerbad (lyžovanie 9-16 hod. a 4-hodinový vstup do kúpeľov)
 • v rámci 3-dennej permanentky 1x vstup do kúpeľov
 • v rámci 4-dennej permanentky 2x vstup do kúpeľov
 • v rámci 6-dennej permanentky 3x vstup do kúpeľov

SKI THERMEN týždne

 • 10.3.-2.4.2018: v cene ubytovania permanentka zdarma a 50% zľava na vstupy do kúpeľov Römerbad

Akciové permanentky sa zakupujú priamo v hoteli.

Hľadám ponuky, ktoré ...
Chcete byť informovaní?

Naši partneri