Doplnkové služby

Doplnkové služby

Ubytovanie nielen pre stáže na okruhu Var

V prípade záujmu zabezpečíme pre účastníkov stáže F1 a ich hostí na vyžiadanie aj ubytovanie rôzneho štandardu a cenovej úrovne. Na francúzskej Riviére to môže byť v Theoule sur Mer neďaleko Cannes vo výbornom 5-hviezdičkovom hoteli Tiara Miramar Beach, v Saint-Tropez v príjemnom 5-hviezdičkovom hoteli Le Bastide de Saint-Tropez, ale aj v Cap Esterel či v Port Fréjus. Vyhovujú tak nielen pre krátkodobý pobyt len s cieľom absolvovať stáž na F1, ale aj na rekreačný 1- až 2-týždňový pobyt. Pre menej náročných účastníkov stáže F1 je ale k dispozícii príjemný 2* hotel Le Mas de Causserene (s dobrou reštauráciou, aj otvoreným bazénom) v blízkosti okruhu Var. Pre rekreačné účely je zase vhodná rezidencia Du Port Borghese v stredisku Port Fréjus. Viaceré obrázky ubytovacích kapacít pre oblasť francúzskej Riviéry v galérii sú však len ilustračné. Objednávací systém na vyžiadanie znamená, že ten, kto ešte nemá objednanú stáž F1, skladá vopred garančnú zálohu, na základe ktorej mu bude ním požadovaná služba vyhľadaná, vyžiadaná a záväzne dohodnutá.

Aj v iných lokalitách Vám potom taktiež na vyžiadanie zabezpečíme ubytovanie vo vami vybranom štandarde z kapacít, ktoré budú v dostupnej vzdialenosti od okruhu. Napr. pre stáže F1 na okruhu Paul Ricard je veľmi dobrý 4* hotel už v priamej nadväznosti na okruh. Mimochodom, doslova vedľa okruhu Paul Ricard je dokonca aj letisko pre menšie lietadlá.

Rôzne formy prepravy

Preprava limuzínou s vodičom

Na miestne transfery vám zabezpečíme limuzínu s vodičom, prípadne mikrobus. Po prílete na letisko (napr. v Nice) tak už nemusíte mať žiadne starosti s dopravou a miestnymi tranzitmi medzi letiskom, hotelom a pretekárskym okruhom. Pre potrebu väčšej skupiny môže byť k dispozícii aj moderný autokar. Pri špeciálnom záujme sa však po cestách francúzskej Riviéry môžete previezť aj na športovom Ferrari. 

Na individuálnu cestu na pretekársky okruh a teda za stážou F1 si ale u nás môžete objednať aj prenájom vybraných vozidiel Mercedes-Benz, pričom vyberať si môžete z celej škály spoločnosťou Motor-Car Bratislava ponúkaných vozidiel Mercedes-Benz. Avšak za pre CK HITKA zvýhodnené ceny!

Prenájom jachty

Na vyžiadanie (po zložení garančnej zálohy) vám sprostredkujeme prenájom luxusnej motorovej jachty s diskrétnou posádkou. V prípade záujmu pre vás v rámci kompletnej ponuky pripravíme aj program niekoľkodňovej plavby, počas ktorej určite získate nezabudnuteľné dojmy.

Určite zaujímavou bude aj plavby rýchlym člnom pri pobreží francúzskej Riviéry. Aj tento zážitok zabezpečujeme len systémom na vyžiadanie. te vhodný typ bankovej karty.

Preprava helikoptérou až priamo na okruh

Tí náročnejší môžu využiť najmä na prepravu na okruh aj dopravu helikoptérou. Môžete ňou letieť nielen napr. na okruh Var alebo Paul Ricard (prípadne aj na iné okruhy) ku Vašej stáži na monoposte F1, alebo sa rozhodnete absolvovať pri vašom dovolenkovom či pracovnom pobyte vyhliadkové lety nad Monakom či okolitým pobrežím francúzskej Riviéry. Nutné je ale prispôsobiť sa vždy pristávacím možnostiam pre helikoptéru.

Na okruhu Var je možnosť pristáť s helikoptérou, pričom napr. let od Saint-Tropez trvá cca 8 minút. Efekt výnimočnosti, ale aj pohodlie tak máte zaručené. Obvykle je využívaná helikoptéra s kapacitou 5 osôb. Podobne (ak to miestna situácia dovoľuje) je možné let helikoptérou využiť aj pri príchode na okruh Paul Ricard, či iné okruhy. 

Zážitkové programy

Na superšportoch po alpských cestách

Sprostredkujeme vám mimoriadny 5-denný zážitok (06.09.-10.09.2023) aj pre tých, ktorí nevlastnia žiadne športové auto. V tomto prípade pritom môžete riadiť po nádherných alpských cestách dokonca superšportové autá poslednej generácie - Ferrari F8 Tributo, Lamborghini Huracan Spyder, McLaren 650 S a Porsche 911 4S Cabriolet. Trasa dlhá cca 470 km zahŕňa aj alpský priesmyk Col de Turini, kde sa jazdí slávna rally Monte Carlo. Program je doplnený plavbou v luxusnom člne popri Azúrovom pobreží so zastávkou v ikonickom Monaku.

Grand Prix F1 z paluby luxusnej jachty

Kde inde, ako v Monaku počas víkendu (23.05.-27.05.2024) s fascinujúcou atmosférou F1. Kvalifikáciu a hlavný závod budete mať možnosť vychutnať z paluby 44 m dlhej jachty, zakotvenej na tom správnom mieste  - medzi šikanou Nouvelle a ľavotočivou zákrutou Tabac. Medzi pretekmi si užijete šampanské či rôzne iné drinky a prvotriedny catering. Súčasťou zážitkového programu je okrem iného aj špeciálna sobotňajšia večera nad Monakom. 

Toskánsko spoza volantu športového auta

Atraktívny program so 4 nocľahmi (11.06.-15.06.2024) v štýlovom luxusnom hoteli  je kombináciou jazdy na športových autách Ferrari 488 Spider, Ferrari Portofino, Aston Martin DB11 Volante a Porsche 911 (cca 500 km, za ich volantom sa vystriedate), letu balónom, školy varenia, degustácie vín či sledovania dostihového závodu Palio.

Jazda na snehu a ľade v blízkom Rakúsku

Aj pre začiatočníkov vhodná akcia „Snow Experience - Lungau“ a 1 až 3 dni jazdenia na snehu a ľade v rakúskom Lungau pod dohľadom skúseného inštruktora Martina Semeráda (okrem iného víťaz MS rally vo Švédsku 2011). Termín, cena a bližšie info je tu (do poznámky v prihláške ale odporúčame uviesť aj heslo „HITKA“):
https://www.drivers-club.cz/termin/snow-experience-lungau

Jazda na snehu a ľade za polárnym kruhom vo Fínsku

Veľmi atraktívna ponuka pre záujemcov o jazdu na snehu pod dohľadom skúseného inštruktora Martina Semeráda (okrem iného víťaz MS rally vo Švédsku 2011) a Armina Schwartza (ex-pilot WRC). „Snow Experience - Lapland“ je akcia vhodná skôr pre pokročilejších a náročnejších a okrem iného zahŕňa 3 dni jazdenia za polárnym kruhom na Subaru Impreza STI. Termín, cena a bližšie info je tu  (do poznámky v prihláške ale odporúčame uviesť aj heslo „HITKA“):
https://www.drivers-club.cz/termin/snow-experience-lapland 

Driftovania na ľade vo Švédsku

5-denný pobyt vo švédskom Laponsku kombinovaný s viac ako 2-denným tréningom športovej jazdy a driftu na zamrznutom jazere v autách Subaru WRX STi a Toyota GR Yaris. Intenzívny program pre vodičov zahŕňa aj nočné jazdy a závod. Naviac zažijete adrenalínovú jazdu na snežných skútroch a jazdu v rally buginách. Drsná severská zima a autentická miesta kuchyňa na dlho skompletuje tento výnimočný zážitok! Termíny: 19.02.-23.02.2024, 21.02.-25.02.2024, 23.02.-27.02.2024, 26.02.-01.03.2024 a 28.02.-03.03.2024.

Ďalšie programy, ktoré môžeme iba odporučiť

Okrem vyššie uvedených mimoriadne atraktívnych programov vám však sprostredkujeme aj iné. Môže to byť napríklad jazda na okruhu Red Bull Ring v KTM X-Bow, v Porsche Cayman S či v monoposte  formule Renault, jazda v historickom monoposte F1 zo 60-tych rokov na francúzskom okruhu Charade alebo aj zážitková jazda na športových či vlastných autách po cestách štyroch štátov vrátane alpských priesmykov. Všetky programy sú určené pre náročnejších klientov, pričom počet účastníkov je spravidla limitovaný rovnako ako počet termínov - u niektorých je iba jeden. Ak teda máte záujem, odporúčame informovať sa u nás, získať podrobnejšie informácie a objednať si ten "svoj" program čo najskôr.

Ďalšie služby na okruhu

Môžeme vám pomôcť dopraviť sa do vami vybranej oblasti s okruhom pre stáž F1, vhodne sa ubytovať v štandarde podľa vašich predstáv či atraktívne vyplniť zostávajúci voľný čas, ktorý strávite mimo okruhu. Okrem bežných základných nárokov vieme vyhovieť aj požiadavkám náročnejších klientov a ich záujmu o vyšší štandard ubytovania či atraktívne spestrenie pobytu. Máme pripravené rôzne ďalšie služby, pomocou ktorých vám vieme vytvoriť ponuku podľa vášho želania. Konzultujte ich preto s nami.

Eventový deň s 3-miestnou F1 alebo so športovým prototypom

Na okruhoch pre stáž F1 je spravidla možné absolvovať aj atraktívny event pre skupinu osôb s možnosťou absolvovať krst na 3-miestnej F1 riadenej profesionálnym pilotom skoro pretekárskym tempom. Alebo krst v športovom prototype na okruhu Var, kde je aj možnosť vyskúšať si profesionálny simulátor pre jazdu na monoposte či výmenu kolesa na monoposte F1.

Firemná akcia 

Za istých okolností môžu byť monoposty využívané pri stáži F1 (ako aj rôzne iné priestory, briefingová sála a pod.) pri uzatvorenej súkromnej či firemnej akcii dekorované vašimi farbami. Firemná akcia, resp. akákoľvek akcia pre uzatvorenú spoločnosť sa v takom prípade uskutoční bez účasti iných pilotov počas dňa vašej stáže. Podmienkou môže byť stanovenie odberu služieb (t.j. najmä stáž na F1) v minimálnej celkovej výške. 

Tlmočník

V rámci stáže sa komunikuje vo francúzštine alebo angličtine V prípade absencie dobrých jazykových znalostí jedného z týchto jazykov vám v prípade potreby zabezpečíme (aj v inividuálnych prípadoch) tlmočníka. Za istých okolností môže služby takéhoto tlmočníka suplovať aj váš hosť. Kvalita tlmočenia ale nesmie byť prekážkou pri prenose informácií pilotovi a dodatočné reklamácie z tohto titulu nemôžu byť potom uznané.

Prípadná prítomnosť vyškoleného tlmočníka obvykle znamená jeho akciu na 3 dni s 2 nocľahmi. Konečná cena za účasť tlmočníka bude výsledkom dohody a zohľadnenia konkrétnych požiadaviek a okolností v danom čase.

Fotografie a video

Obrazová spomienka na takúto udalosť je určite žiadúca. Profesionáli na foto a video vám v prípade vášho záujmu pomôžu zachytiť nezabudnuteľné momenty. Vhodné fotografie či video z malej kamery umiestnenej na monoposte je spravidla nutné objednať vopred. Ceny za tieto služby sú uvedené v cenovej tabuľke pre stáže F1.

Objednajte si vlastný overal

V prípade, že máte záujem absolvovať stáž F1 a chcete mať pri tom vlastnú pretekársku kombinézu, na vybraných okruhoch si stačí takýto overal objednať aspoň 3 mesiace pred termínom vašej stáže. Overal vás potom bude čakať v šatni na okruhu. Domov si tak odnesiete nielen dojmy z jazdy, ale aj pamiatku na váš životný zážitok.

Obchod

V niektorých vybraných prípadoch je možné v rámci dňa stáže F1 zakúpiť aj štýlové tričká, šiltovky, vetrovky, kombinézy, obuv či rukavice. Zvyknú byť k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách

Denný bar s občerstvením

Počas priebehu stáže majú piloti a ich hostia priamo pri trati k dispozícii otvorený nealko bar s bezplatnou konzumáciou. Jeho využívanie je súčasťou ceny celodennej stáže resp. účastníckeho poplatku hosťa pilota. V rámci ceny stáže F1 je potom aj obed pilota, pričom hostia ho majú zahrnutý v spomínanom poplatku hosťa pilota.

Vstupenky na preteky GP F1 v Monaku

Pre náročných fanúšikov pretekov F1, ktorí uprednostňujú sledovanie pretekov monopostov F1 na vlastné oči, zabezpečíme v rámci doplnkových služieb na vyžiadanie aj exkluzívnejšiu možnosť "byť pri tom". Ideálna je pre niečo také GP F1 v Monaku. Preteky už potom sledujete s plným komfortom z VIP terasy či balkóna umiestneného hoci priamo nad cieľovou rovinkou a s úžasným panoramatickým pohľadom na prístavnú zátoku s kotviacimi jachtami. Ale hlavne s neopakovateľným výhľadom na väčšinu dĺžky trate Grand Prix. V cene VIP terasy je potom aj primerané kvalitné gurmánske občerstvenie vrátane nealko nápojov, vína (aj šumivého), účasť hostesky, TV a samozrejme aj ďalšie pohodlné vybavenie apartmánu. Spravidla ide o terasy či balkóny pre viac osôb (bežný počet je 8-9, ale aj viac). Samozrejmosťou býva výhľad z terás aj na veľkoplošnú obrazovku, dokumentujúcu celý priebeh GP F1.

Inou atraktívnou možnosťou ako sledovať v Monte Carlo preteky GP F1 je sledovanie pretekov z paluby zakotvenej luxusnej jachty. Aj v tomto prípade (podobne ako pri VIP terasách) je však treba počítať nielen s vyššou cenou vstupenky, ale aj s nutnosťou skorého objednania vstupeniek.

V balíčku našich služieb potom môže byť okrem takejto VIP vstupenky na F1 aj ubytovanie v kvalitnom hoteli na pobreží francúzskej Riviéry v blízkom okolí Monaka, pričom transfer z hotela na preteky môže byť realizovaný limuzínou s vodičom. V prípade potreby nebude chýbať ani transfer z letiska v Nice do hotela (a späť). Pri ubytovaní však treba v danom období počítať s minimálnym počtom 3-5 nocí (podľa umiestnenia a štandardu hotela).

Hľadať