Novinky

Obrázok
Jarná lyžovačka v Les Sybelles
január
31

Posledné miesta na doplnenie autobusových zájazdov

31.1.18
Francúzske strediská majú opäť snehu nadostač, čo veští úžasné jarné lyžovačky. Nejaké byty ešte na predaj ostali, ceny sa pohybujú už od 353 € /osoba s ubytovaním, dopravou a skipassom, takže skutočne niet prečo váhať. Ak nemáte týždeň času, poďte s nami na kratší veľkonočný pobyt do rakúskeho Bad Kleinkirchheimu.
Obrázok
Prerobená webstránka www.hitka.sk
december
22

Nová webstránka aj s našim poďakovaním

22.12.17
Konečne sa podarilo spustiť prerobenú stránku a ešte aj v takýto krásny predvianočný čas! Pevne veríme, že vám tým prehliadanie a objednávanie našich ponúk zjednodušíme a spríjemníme. Pokiaľ by ste ešte narazili na nejaké nezrovnalosti či chybičky, prosíme vás o úvodnú zhovievavosť, kým sa nám ich podarí vychytať. Vašu pomoc s ich ohlasovaním samozrejme uvítame. Keďže dôležité zmeny treba osláviť, rozhodli sme sa spustenie stránky spojiť s rozdávaním zliav 20 € /osoba ! Zľavu nadelíme každému, kto si najneskôr do 5.1.2018 objedná ktorýkoľvek zájazd do Francúzska.
Obrázok
More, leto, dovolenka, Kartago
december
11

Leto s novým silným partnerom!

11.12.17
Na leto sme si vybrali silného partnera na spoluprácu. Už aj u nás hľadajte letecké zájazdy k moru . Zima ešte oficiálne nezačala, no my už myslíme aj na leto. Keďže sme presvedčení, že nemá zmysel robiť všetko, rozhodli sme sa na leto spojiť s kvalitným partnerom. Kvalitnú letnú dovolenku vám, tak ponúkneme od cestovnej kancelárie Kartago . Už dnes si môžete u nás zakúpiť kvalitné pobyty pri mori s leteckou dopravou. Ponuka je naozaj široká - európske i exotické destinácie , pobytové aj poznávacie zájazdy . Využite výrazné zľavy a ďalšie výhody : First moment - 1. vlna: 45% alebo 2 deti zdarm...
Hľadať