Školské lyžovačky

Radi zabezpečíme aj vašu školskú lyžovačku. Máme skúsenosti s lyžovačkami pre základné, stredné aj vysoké školy.

Naše viac ako 20-ročné skúsenosti s lyžovačkami, výborné vzťahy s obchodnými partnermi a výborná znalosť problematiky i správnych osôb sú tým správnym argumentom prečo práve s nami.

Pre vypracovanie ponuky na mieru potrebujeme tieto informácie:

  • obdobie a dĺžku pobytu
  • vzdialenosť od Bratislavy
  • štandard ubytovania
  • typ stravovania
  • požiadavky na ubytovanie (umiestnenie voči svahom, spoločenská miestnosť...)
  • záujem o doplnkové služby (doprava autobusom, aktivity na mieste, lyžiarski inštruktori...)

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na office@hitka.sk alebo telefonicky na 02-44 635 354.

Spokojní klienti

FEI STU

 

FEI STU

"Už roky chodím s Hitkou lyžovať do Francúzska. Vyskušal som viacero stredísk. Je to proste iná dimenzia lyžovania. Kto to zažil, vie o čom hovorím :-). Dokonca už 7 rokov organizujeme aj pre našich študentov a zamestnancov a zakaždým sa odtiaľ vraciame spokojní. Naposledy sme si okrem super lyžovačky užili aj nezabudnuteľnú snehovú nádielku. Viac info na http://elfsport.sk/ftp/pages/lyovanie/resers-clanok.pdf"

 

CZŠ Narnia

CZŠ Narnia

"Cestovnú kanceláriu HITKA sme oslovili so žiadosťou o pomoc pri organizácii lyžiarskeho zájazdu pre vyše 70 osôb do lyžiarskeho strediska Salzstiegl. Môžeme povedať, že komunikácia, vybavovanie, aj ochota personálu priamo na mieste bola super. Priamo z hotela vidíte svah, ktorý je postačujúci na lyžovanie. Z ponuky sme využili aj sánkarskú dráhu a nočný pochod s fakľami, ktoré si deti veľmi užili. Do budúcna budeme určite zvažovať návrat do tohto strediska."

  

Image removed.

 

 Gymnázium F. G. Lorcu

"Rakúske stredisko Tauplitz, vynikajúce podmienky na lyžovanie aj pre školy na LVVK. Ďakujeme CK, že sme mohli využiť ich služby. Spokojní študenti aj pedagógovia. Doporučujem..."

 

 

Image removed.

 ZŠ Mudroňova

"Najskôr sa Vám chcem poďakovať za tento rok. Všetko bolo v poriadku, organizácia na mieste bola OK. Pochvala aj pre šoférov. Čo sa týka budúceho roka. Radi by sme išli opäť do Gerlitzenu."

 

 

Image removed.

 ZŠ Svätý Jur

"Všetko bolo ok, ďakujeme za kvalitne vybavený kurz. Chcem sa opýtať - bolo by možné o rok ísť ten istý hotel?"

 

 

Hľadať