Jazda na monoposte F1

Zažite aj vy potešenie a eufóriu z pilotovania monopostu F1 na pretekárskej trati! Niečo, čo nikdy nezažijú vo svojich autách ani majitelia superšportov. Takýto adrenalínový a doslova životný zážitok totiž môžete získať výlučne jazdou v skutočnom monoposte F1. Neuveriteľné pocity zažijete aj pri krste v 3-miestnej F1 či v športovom prototype, riadených už profesionálnym pilotom. Až pri takomto krste zistíte, ako sa dajú s brutálnou ef-jednotkou neuveriteľnou rýchlosťou prechádzať zákruty. Najmä krst v 3-miestnej F1 je preto vynikajúcou bodkou na záver dňa plného rýchlosti a adrenalínu. Mimochodom, jazda v F1 je ale aj výborným darčekom, ktorý fanúšikovia F1 určite ocenia.

Ceny stáží F1 sa samozrejme odvíjajú od okruhu, od počtu kôl na monoposte F1 a aj od typu monopostu F1. Tie úvodné ceny sú však veľmi priateľské a preto ich pre rýchle porovnanie s inými produktami (aj na Slovensku) uvádzame už aj v tejto upútavke, pričom platia pre okruh Magny-Cours CLUB v sezóne 2024: Stáž F1 - 2x 15 minút na FR a 3 kolá na F1 ... 1.835,00 EUR (dočasná akčná cena v úvode sezóny je dokonca iba 1.651,50 EUR) a krst na 3-miestnej F1 ... 325,00 EUR (pri objednávke 2 osôb iba 245,00 EUR /1 os.).

 

Základné informácie o 1-denných stážach F1 a taktiež už kompletnejšie ceny a termíny stáží F1 ponúkaných na viacerých okruhoch nájdete vrátane obrázkovej galérie na týchto linkoch:

JAZDA NA MONOPOSTE F1 / OKRUH VAR / OKRUH PAUL RICARD / OKRUHY V MAGNY-COURS / INÉ OKRUHY / KRSTY / DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Ivan Hitka za volantom monopostu F1 Prost AP02

Hľadať