Hodnotenia zákazníkov

5

Blažej K.

"Chcem sa vam podakovat za vydarenu lyzovacku v Tignes, mali sme krasne pocasie a uzili sme si to i cesta bola celkom prijemna.
Ak budeme zdravi a ak budeme este aj o rok zit v mieri a patrit medzi civilizovane krajiny, tak sa urcite ozveme.
Este raz dakujeme a prajeme vam vsetko najlepsie.
"
Čítať ďalej
5

Dávid R.

"Čo sa týka nášho pobytu tu, všetko bolo super, či už ľudia na recepcii, ubytko, zo 6 dní 4 aj počasie - to hodnotíme viac ako pozitívne. Možno škoda, že nebolo ešte viac snehu ale to si človek nevyberie.
No a nakoniec by som rád poďakoval aj vám za super komunikáciu a celé sprostredkovanie zájazdu 😊
Ďakujem pekne!
Určite sme vaše služby nevyužili posledný krát.
"
Čítať ďalej
5

Jana S.

"Dakujeme za skvelú ponuku skvelej lyžovačky. Užili sme si pobyt na 100%. Rada odporučim Vašu CK ďalším priateľom."
Čítať ďalej
5

Veronika L.

"Lyžovačka dopadla veľmi dobre. Obávali sme sa zlého počasia. Aj keď v tomto čase "zlé počasie" celkom mení predstavu.
Po ceste tam v Annecy, bola jar v rozkvete a cyklistická sezóna v plnom prúde. Zasnežené vrcholce kopcov nám dávali ešte nádej. Prišli sme za tmy a v noci nasnežilo, to už bol iný svet. Inak snežilo skoro každý deň, ale vždy sa cez deň rozjasnilo aspoň na chvíľu. Celkovo hodnotíme, že sme mali super počasie. Lebo sme si vychutnali ten všade chýbajúci (už vzácny) sneh. Sneženie odradilo veľa lyžiarov a mali sme svahy pre seba.
Budeme sa tešiť, ak sa nám podarí ísť aj o rok
"
Čítať ďalej
5

Dušan Bureš - Harley Davidson club Trnava

".... sme partia motorkárov z Trnavy a spolupracujeme s cestovnou kanceláriou Hitka už niekoľko rokov, jedná sa väčšinou o zabezpečenie vlakových či lodných presunov v lete po Európe. Stretli sme sa tu s úžasnou ochotou a profesionalitou celého teamu p. Hitku, vždy nám dobre poradili a vybavili aj nemožné ! Vrelo Vám tento team fantastických profesionálov odporúčame, je radosť s nimi spolupracovať ! "
Čítať ďalej
5

Stano B.

"Ďakujeme za skvelý pobyt, zážitky, lyžovačku a nové priateľstvá. Bola to naša najlepšia lyžovačka na svete :-) a verím, že budeme chodiť pravidelne,
Veľa šťastia do budúcna.
"
Čítať ďalej
5

Štefan Š.

"Všetci naši kolegovia boli spokojní, radi sme využili služby Hitky."
Čítať ďalej
5

Katarína B.

"Ďakujeme veľmi pekne za sprostredkovanie dovolenky!
Bolo super super, skvele. Moc sme si to užili. Kopčeky sa nám páčili, počasie vyšlo parádne, ubytko veľmi spoko - príjemní majitelia Bacherhofu. Dokonca aj pár kamošov s rodinami sme tam náhodou stretli.
Ak všetko bude s kostolným poriadkom na budúci rok, tak by sme si radi objednali chalupu pre viaceré rodiny cez jarné prázdniny a určite na lyžovačku autobusom do Francúzska.
Ešte raz ďakujeme za Váš servis a promtnú komunikáciu.
Prajem všetko len to najlepšie a tešíme sa na budúce
"
Čítať ďalej
5

Veronika L.

"Užili sme po rokoch vytúženú lyžovačku, ako z rozprávky. Počasie ani nemohlo byť lepšie. Po príchode nám čerstvo nasnežilo a potom už len nádherné jasné počasie. V hoteli bolo tiež všetko v poriadku. Izby sú v rovnakom stave ako si ich pamätáme, večere boli delikátne. Pri odchode sme sa bavili, že by sme veľmi radi prišli aj o rok v rovnakom termíne, ale zvolili by sme menšiu izbu (pre 2-4 osoby). Tak ak je to možne, už teraz sa rada pripomínam :)
Ďakujem a tešíme sa nabudúce.
"
Čítať ďalej
5

Ivo K.

"Výlet sa podaril, lyžovačka super, počasie gýčové...
Verim, že nás čaka lepší rok. Už rozmýšľam, čo, kde, kedy, ako v novom roku.
Verím, že v prípade potreby sa na Vás budem môcť obrátiť.
"
Čítať ďalej
Hľadať