Hotel ST. VEIT ****

Hotel ST. VEIT ****

Sesto - Sexten
Typ ubytovania
Hotel vyššieho štandardu
Dĺžka pobytu
7 dní
Strava
Polpenzia
Destinácia
Doprava
Vlastná

Komfortný hotel vyššieho štandardu s krytým bazénom, výborným wellness a až gurmánskou kuchyňou. Vhodný aj pre rodiny s deťmi. Navyše sa v ňom dohovoríte aj po slovensky!

Vybavenie
Krytý bazén, fínska sauna, bio-sauna, kabína s infračerveným svetlom, solárna sprcha, senný kúpeľ, posilňovňa, lyžiareň s vyhrievaním lyžiarok, detská herňa, bowling, degustačná miestnosť, ale aj konferenčná miestnosť.
Zľavy
V izbe s rodičmi dieťa do 2 r. platí 20,00 EUR /1 deň, dieťa od 2 do 6 r. platí 35,00 EUR /1 deň, dieťa od 6 do 12 r. má zľavu 50% a dieťa od 12 do 18 r. má zľavu 30 %.
Poloha

Filozofiou 4* hotela St. Veit je kombinácia potešenia z fyzickej aktivity v alpskom prostredí, zdravou regionálnou stravou a bohatými wellness službami, využívajúcimi prírodné produkty získané podľa dlhodobých miestnych tradícií.

Hotel St. Veit je špičkový 4* hotel s dlhoročnou rodinnou tradíciou, umiestnený priamo na svahu Monte Elmo v lyžiarskej oblasti Sextner Dolomiten. Od centra malebnej dedinky Sesto /Sexten je vzdialený cca 700 m, od Bratislavy iba cca 500 km.  V zimnom období je zabezpečený prístup na lyžiach až k blízkej údolnej stanici kabínovej lanovky. 

Vybavenosť a služby
(orientačné informácie)

Vybavenosť

Príjemný krytý bazén s ohrievanou vodou poskytuje okrem športového vyžitia aj panoramatický výhľad na hory. Veľmi útulné priestory pre wellness služby zase umožnia maximálnu relaxáciu. Až gurmánskym spôsobom pripravované a servírované jedlá spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitné stravovanie.  Je to teda celkom ideálne miesto aj na spojenie príjemných zážitkov s pracovnými povinnosťami na odbornom seminári.

Široká je aj pozornosť, venovaná deťom. Detské menu, papiere a farbičky hoci aj počas večere, detské stoličky, herňa s obrovským legom a stolným futbalom, šmýkačkou a spoločenskými hrami, ping-pong a hojdačka v záhrade alebo večerné projekcie filmov pre deti sú samozrejmosťou.

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie na 7 nocí v dvojposteľovej izbe s 3/4 penziou.
 • Využívanie spoločenských priestorov, ako aj bazénu a rôznych sáun v rámci wellness centra. Za poplatok je ale solárna sprcha (11,00 EUR /8 min.) a ošetrenie v beauty centre vrátane masáží.
 • V hoteli vám zadarmo poskytnú aj vaky, snežnice, trekingové a nordwalkingové palice a turistické mapy.

Zľavy pre deti na prístelku

 • Dieťa do 2 rokov v izbe s 2 dospelými ... 20 € /1 deň.
 • Dieťa od 2 do 6 rokov v izbe s 2 dospelými ... 35 € EUR /1 deň.
 • Dieťa od 6 do nedovŕšených 12 rokov v izbe s 2 dospelými ... zľava z ceny ubytovania 50 %.
 • Dieťa od 12 do nedovŕšených 18 rokov v izbe s 2 dospelými ... zľava z ceny ubytovania 30 %.
 • Zľava pri pobyte iba s raňajkami ... 12 € EUR /1 os. /1 deň.

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa pre osobu 14- a viacročnú (cca 2 € /1 os. /1 noc).
 • Novoročná večera pre osobu staršiu ako 14 rokov (39 € /1 deň).
 • Vybrané služby vo wellness centre.

Služby za nepovinný príplatok

 • Zapožičanie el. bicyklov (20 € /1 deň), bowling (20 € /1 hod.).
 • Poplatok za malého psa 15 € /1 deň (na vyžiadanie, bez prístupu do reštaurácie a záhrady určenej na opaľovanie).
 • Turistický a športový program (napr. zimné exkurzie so sprievodcom).
 • Cestovné poistenie
Popis ubytovaní
(orientačné informácie)

Ubytovanie  je v tyrolsky zariadených dvojposteľových izbách a suitách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC a bidetom, fénom, zväčšovacím zrkadlom a alpskými prírodnými produktmi, trezorom, minibarom, satelitným TV s plochou obrazovkou, telefónom wi-fi, wellness košíkom s mäkkým županom a uterákmi do sauny a taktiež automatickými okenicami či žalúziami.

Takmer všetky izby majú aj balkón alebo terasu.

Keďže hotel ponúka rôzne typy izieb a suít a tiež jednoposteľové izby, každá z nich je istým spôsobom jedinečná. I keď suity sú drahšie, môžeme ich len doporučiť.

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, pri kratšom pobyte ako 4 nocí je nutné počítať s vyššou cenou za 1 os. /1 noc.

 • 2-posteľová izba (označenie partnera 2-posteľová izba Sever): 23 m2, niekedy balkón
 • 2-posteľová izba Lux (označenie partnera 2-posteľová izba Juh) 23 m2, niekedy balkón
 • Slnečné hodiny (označenie partnera Slnečné hodiny): 36 m2, balkón.
 • Suita Slnko (označenie partnera Suita Slnko): 40 m2, balkón,  niekedy krb. V termínoch najvyššej sezóny minim. 3 osoby platiace plnú cenu.
 • Lastovičie hniezdo (označenie partnera Suita Lastovičie hniezdo): 38 m2, wellness izby, terasa s nádherným výhľadom a sklenený element, umožňujúci preniknúť prirodzenému svetlu aj do kúpeľne.
 • Orlie hniezdo (označenie partnera Suita Orlie hniezdo): 45 m2, ktorá má aj samostatnú izbu s 2 posteľami pre deti. Taktiež má terasu s nádherným výhľadom na okolité hory, aj sklenený element, umožňujúci preniknúť prirodzenému svetlu až do kúpeľne. V termínoch najvyššej sezóny minim. 3 osoby platiace plnú cenu.

K dispozícii aj byty neuvedené v našom cenníku:

 • 1-posteľová izba: bez balkónu, 15 m2, výhľad na Monte Elmo.
 • 2-priestorový apartmán Depandance: 40 m2, v samostatnom objekte vedľa hotela.
Stravovanie

Stravovanie je formou 3/4 penzie Vitalpina a obsahuje bohatý raňajkový bufet, malé raňajky pre spachtošov do 12 hod., olovrant s domácimi koláčmi, studenými lokálnymi nárezmi a syrmi, 4-5 chodové večerné menu, bohatý šalátový a zeleninový bufet, pestrý výber lokálnych syrov.

Hotel svojich klientov rozmaznáva striedavo bufetom predjedál, špagiet a dezertov, aj talianskymi a tyrolskými večermi s hudbou. Obvyklým je gala večer s hudbou tyrolskej lýry a malým prekvapením. Každú nedeľu je uvítací aperitív s majiteľmi hotela.

Mapa ubytovania

46.7000904, 12.3555501

Hľadať