Korzika

Korzika

16.4.22
Obrázok
Janovská veža v Miomo (© photoglobale) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Korzika je najzelenší, najhornatejší a najrozmanitejší ostrov v Stredozemnom mori. Patrí Francúzsku a je od neho vzdialená 170 km, kým od Talianska len 80 km.

Pre divokú krásu prírodypriezračné morepieskové pláže, skryté zátoky, množstvo ľadovcových jazier a priemernú teplotu v lete okolo 26° C, ale aj pre klobásky, pikantný ovčí syr, výrobky z jedlých gaštanovmed či víno (hlavne rosé ale aj červené a muškát) si to tam zamilujete a radi sa budete vracať.

Viac o Korzike

Vašu dovolenku na tomto čarokrásnom ostrove vám vieme pomôcť pripraviť!

Ak nepreferujete leteckú dopravu, môžete využiť pohodlný nočný autovlak z Viedne do Livorna a následne trajekt z Livorna na Korziku. Lístky vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek a aktuálne dostupných voľných kapacít.

Ubytovania ponúkame v apartmánoch na pobreží, v rôznych častiach ostrova. Čakajú vás príjemné zelené rezorty s nízkymi roztrúsenými budovami, bazénmi, športoviskami, detskými klubmi a doplnkovým program... Okrem rezidencií stredného štandardu si môžete vybrať aj krásne prémiové apartmány s vlastným bazénom.

Máme pre vás až 30% ZĽAVY na máj, jún a júl na rezidencie na západnom pobreží KORZIKY! Napíšte nám a dáme vám bližšie info k aktuálnym cenám a zľavám.

Ak túžite po aktívnejšej dovolenke, máme pre vás tieto tipy:

  • Bicyklové okruhy: pohodlné spoznávanie ostrova s miestnymi znalcami vopred vybratými pohodlnými ubytovaniami, s prevozom batožiny medzi ubytovaniami, mapou a písaným sprievodcom zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti
  • Motorkové okruhy: pohodlné spoznávanie ostrova s miestnymi znalcami vopred vybratými pohodlnými ubytovaniami, mapou a písaným sprievodcom zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti
Hľadať