Rezidencia GASTEIN

Rezidencia GASTEIN

Bad Hofgastein
Typ ubytovania
Rezidencia stredného štandardu
Vybavenie ubytovania
pes
Termálne kúpele
Vnútorný bazén
vzdialenosť od svahov 200-500m
wellness
wifi
Zvýhodnené ceny požičania lyží/snowboardu
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Apartmány s výbornou polohou a vstupmi do termálnych kúpeľov Aplentherme!

Poloha

Rezidencia má výbornú polohu v pokojnej časti Bad Hofgastein. Od termálnych kúpeľov Alpentherme je vzdialená len 300 m, od lyžiarskych svahov iba 500 m, prepravíte sa k nim pohodlne aj skibusom, ktorý má zástavku priamo pred rezidenciou.

Rezidencia Gastein sa nachádza blízko kúpeľov Alpentherme Gastein ako aj krásneho kúpeľného parku. Lyžiarsky areál "Schlossalm" ako aj kúpeľné a kongresové centrum sú vzdialené len niekoľko minút chôdze. Na rôzne bežkárske trate, klzisko, tenisové haly, početné turistické trasy národného parku Vysoké Taury sa dostanete pešo len za niekoľko minút. Navštívte tiež niektorú z mnohých vynikajúcich reštaurácií, kaviarní alebo barov, ako aj nákupných obchodov v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenosť a služby

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie
 • Posteľná bielizeň, uteráky, utierky, špongie
 • Wifi
 • Neobmedzený vstup do Alpentherme Gastein (bazény aj sauny)

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (3,50 € /osoba od 15 rokov, výška poplatku môže byť upravená mestom/obcou)
 • Záverečné upratovanie apartmánu (60 € /typ A+A1, 70 € /typ B+ C, 80 € /typ D)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Popis ubytovaní

V ponuke je viacero typov apartmánov pre 2 až 7 osôb a všetky majú obývaciu izbu s plne vybaveným kuchynským kútom a jedálenským posedením, kúpeľňu so sprchou/vaňou a WC, TV s plochou obrazovkou, ako aj veľký balkón, z ktorého si môžete vychutnať nádhernú horskú panorámu. Na požiadanie možné doplniť mikrovlnku, prenosnú rúru alebo žehličku s doskou.

 • Apartmán typ A - 37 m², max. 4 osoby: jednoizbový apartmán s obývacou izbou s manželskou posteľou za závesom a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, kuchynským kútom s umývačkou riadu, jedálenským kútom. Kúpeľňa, balkón.
 •  Apartmán typ A1 - 37 m², max. 4 osoby: apartmán s malou samostatnou spálňou s 2 samostatnými lôžkami. Obývacia izba s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, kuchynským kútom s umývačkou riadu, jedálenským kútom. Kúpeľňa, balkón.
 •  Apartmán typ B - 45 m², max. 4 osoby: samostatná spálňa pre 2 osoby s manželskou posteľou, obývacia izba s posteľou-pohovkou pre 2 osoby, kuchynským kútom s umývačkou riadu, jedálenským kútom. Kúpeľňa a extra WC, balkón.
 •  Apartmán typ C - 47 m², max. 5 osôb: rodinný apartmán na hornom poschodí. Spálňa s 2 oddelenými samostatnými lôžkami, obývacia izba s manželskou posteľou a rozkladacou posteľou pre 1 dieťa, kuchynským kútom s umývačkou riadu, jedálenským kútom. 1 kúpeľňa, extra WC a balkón. Výťah vedie na 3. poschodie a apartmán sa nachádza na 4. poschodí a je prístupný po schodisku.
 •  Rodinný apartmán typu D - 67 m², max. 7 osôb: 2 spálne, každá s 2 lôžkami, obývacia izba s 1 samostatným lôžkom za závesom a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, kuchynským kútom s umývačkou riadu, jedálenským kútom. 2 kúpeľne, balkón.
Stravovanie
 • Vlastné (kuchynský kút v každom byte)
Ceny

Ceny z tohto ubytovacieho zariadenia sú na vyžiadanie. Menia sa flexibilne počas roka, aj v závislosti od aktuálneho obsadenia ubytovania. Radi vám vypracujeme ponuku na mieru.

Mapa ubytovania

47.1705770171, 13.10225625

Hľadať