Chalety ALMWELT AUSTRIA ****

Chalety ALMWELT AUSTRIA ****

Pichl
Typ ubytovania
Rezidencia vyššieho štandardu
Strava
Bez stravy
Destinácia
Doprava
Vlastná

Krásny štýlový chaletový rezort priamo pri lyžiarskych svahoch, v nadmorskej výške 1.200 m n. m., s krásnym výhľadom do údolia a na Dachstein. Pokojná, tichá lokalita v nádhernej prírodnej scenérii, obkolesená lesom, lúkou a jazierkom.

Vybavenie
wifi, parkovanie, wellness, reštaurácia
Poloha

Krásny štýlový chaletový rezort priamo pri lyžiarskych svahoch, v nadmorskej výške 1.200 m n.m. s krásnym výhľadom do údolia a na Dachstein. Pokojná, tichá lokalita v nádhernej prírodnej scenérii, obkolesená lesom, lúkou a jazierkom.

V rezorte sa nachádza okrem chaletov aj hotel v podobnom štýle (hotel Jagdhaus, wellness Panorama Spa (kamenná sauna s panoramatickým oknom, biosauna s výhľadom na jazero, aromatický hammam, infrakabína, zážitkové sprchy, relaxačná miestnosť s výhľadom na Dachstein, ľadová fontána, solárium) a reštaurácia Schnepfn Alm.

Vybavenosť a služby
(orientačné informácie)

Vybavenosť

 • Recepcia, reštaurácia Schnepfn Alm (prepojenápodzemnou chodbou s hotelom), bar, lounge, parkovanie
 • Panoramatické wellnes centrum (prepojené podzemnou chodbou s hotelom)

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie
 • Záverečné upratovanie
 • Spotreba energii, palivové drevo
 • Privátne wellness pre každý chalet
 • Wifi
 • Kryté parkovanie

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (cca 1,50 € /1 deň /osoba od 15 rokov)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

 • Cestovné poistenie
 • Posteľná bielizeň a uteráky (15 € /osoba)
 • Vstup do panoramatického wellness centra Panorama Spa (15 € /osoba /deň)
 • Raňajky (16 € /dosp., 8 € /dieťa 4-12 rokov), večera (32 € /dosp., 21 € /dieťa 4-12 rokov), polpenzia (42 € /dosp., 27 € /dieťa 4-12 rokov)
Popis ubytovaní
(orientačné informácie)

Chalety boli postavené z dreva miestnych lesov. Navrhované boli moderne pre maximálnu funkčnosť a pohodlie, avšak všetko s romantickou atmosférou, niečo medzi rustikálnym a moderným dreveným štýlom.

Každý chalet má súkromné wellness s panoramatickým výhľadom (vírivka, sauna, sprchy).

 • Apartmán 4 obsadený 4, 3 alebo 2 osobami (označenie partnera Chalet Jagahütt'l, 60 m2, pre 2-4 osoby): Má salón s krbom, plne vybavenú kuchyňu zo smreku, 2 spálne s manželskou posteľou a veľkou kúpeľňou s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom na Dachstein. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
 • Apartmán 10 obsadený 10, 9 alebo 8 osobami (označenie partnera Chalet Wilderer, 140 m2, pre 8-10 osôb, tri podlažia):
  Zapustené prízemie: 2 spálne s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC.
  1. poschodie: Salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavená kuchyňa zo smreku, veľká kúpeľňa s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
  2. poschodie: 2 spálne s manželskou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC.

K dispozícii sú aj tieto byty neuvedené v našom cenníku:

 • Chalet Jägerin (68 m2, pre 2-4 osoby): Má lovecký salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavenú kuchyňu zo smreku, 2 spálne s manželskou posteľou a oddelenými posteľami, veľkú kúpeľňu s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
 • Chalet Fösterin (130 m2, pre 4-6 osôb, dve podlažia):
  Na prízemí: Salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavená kuchyňa zo smreku, veľká kúpeľňa s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC. 
  Na poschodí: 2 spálne s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC, balkón.
 • Chalet Hirtabua (112 m2, pre 6-8 osôb, dve podlažia):
  Na prízemí: Salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavená kuchyňa zo smreku, veľká kúpeľňa s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom, spálňa s oddelenými posteľami. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
  Na poschodí: 2 spálne s manželskou posteľou  a samostatnou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC, balkón.
 • Chalet Holzknecht (168 m2, pre 8-10 osôb, dve podlažia):
  Na prízemí: Salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavená kuchyňa zo smreku, veľká kúpeľňa s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
  Na poschodí: 4 spálne, 2 s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, 2 s manželskou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC, balkón.
 • Chalet Sennerin (160 m2, pre 10-12 osôb, dve podlažia):
  Na prízemí: Salón s krbom, veľký jedálenský stôl s pohodlným sedením, plne vybavená kuchyňa zo smreku, veľká kúpeľňa s masážnou sprchou, vírivkovou vaňou, saunou z borovice s výhľadom, spálňa s poschodou posteľou a samostatnou posteľou. Vstupná chodba je vybavená sušičom topánok a je tu samostatné WC.
  Na poschodí: 4 spálne, 1 s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, 3 s manželskou posteľou, každá spálňa má svoju kúpeľňu s WC, balkón.
 • Romantická chatka Diana (pre 2 osoby): Útulný krb, posedenie a romantická posteľ s nebesami. Vírivková vaňa a sauna z borovice pozývajú na leňošenie.

  Užite si pri západe slnka na priestrannej terase romantické výhľady na masív Dachsteinu a údolie Ennstal.

Stravovanie
 • vlastné
 • Za príplatok: Raňajky (16 € /dosp., 8 € /dieťa 4-12 rokov), večera (32 € /dosp., 21 € /dieťa 4-12 rokov), polpenzia (42 € /dosp., 27 € /dieťa 4-12 rokov)
Mapa ubytovania

47.379046, 13.601393

Termín od do Apartm. 4, obs. 4 os. Apartm. 4, obs. 3 os. Apartm. 4, obs. 2 os. Apartm. 10, obs. 10 os. Apartm. 10, obs. 9 os. Apartm. 10, obs. 8 os. Kalkulácia Rezervovať
24.03 - 31.03.2018
☺ Veľkonočný piatok
595,00 793,00 1190,00 305,00 338,00 381,00 Rezervovať
28.03 - 02.04.2018
☺ Veľkonočné sviatky
425,00 567,00 850,00 218,00 242,00 272,00 Rezervovať
Hľadať