Cykloloď

Cykloloď

počet zjazdoviek
Lanovky a vleky:
Bicykel + miestnymi znalcami zvolené trasy + more + spoločnosť s podobnými záujmami

Neradi len tak vylihujete, ale predsa len by ste si radi užili more?

Radi spoznávate okolie, ale nechce sa vám tráviť dovolenku prechádzkami po mestečkách?

Radi by ste toho videli čo najviac, ale nechce sa vám plánovať a vymýšľať?

Dovolenku na cyklolodi si užijete!

 

Radi vám s tým pomôžeme. Dovolenka totiž nie je na to, aby ste počas nej riešili ešte aj logistiku. A preto vám ponúkame možnosť užiť si ju naplno, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obávať sa, či zvolíte to správne ubytovanie a nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti.

 

Chorvátsko

Máme pre vás štyri cyklistické plavby po Jadrane, veľmi obľúbený produkt, na ktorý budete vďaka jeho špecifickému charakteru ešte dlho v dobrom spomínať.

Podmienky

Organizátor/kapitán si vyhradzuje právo na tieto zmeny:

  • na zmenu trasy v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, ako aj na zmenu a úpravu trasy vzhľadom na podmienky plánovaných prístavov, ak ich Organizátor/kapitán považuje za preplnené.
  • nadväznosť trasy/programu sa môže zmeniť na mieste a môže sa líšiť od nadväznosti zverejnenej a predpokladanej v čase objednávky.
  • zmena typu lode (rovnakej alebo lepšej kategórie) v prípade potreby.
  • odchody na plavbu sú garantované, ale organizátor si vyhradzuje právo plavbu zrušiť, ak je prihlásených menej ako 20 účastníkov.
  • cestujúci sú povinní dodržiavať pravidlá a predpisy lode, ktoré sú k dispozícii v písomnej forme na palube, najmä pokiaľ ide o vnášanie nápojov na palubu. V prípade nevhodného správania sa si organizátor alebo kapitán v mene organizátora vyhradzuje právo požiadať cestujúcich, aby opustili loď.
Mapa

43.2741663956, 16.3942190273

Ubytovania

Hľadať