Bicyklové okruhy s maximálnou pohodou a servisom

Bicyklové okruhy s maximálnou pohodou a servisom

7.5.19
Obrázok
Bicyklové okruhy vo Francúzsku (© Loire Valley Travel) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Mali by ste záujem o bicyklovú dovolenku, ale obávate sa, že by to bolo príliš komplikované? Ponúkame vám okruhy s maximálnou pohodou a servisom. Máte obavu, či máte na to kondíciu? Stačí upresniť obtiažnosť. Nie je problém nájsť lokality s prejazdami po rovinkách, alebo naopak náročnejšie horské etapy.

Bicykel + dobrá spoločnosť + prevoz batožiny medzi ubytovaniami + miestnymi znalcami vopred vybrané a dohodnuté ubytovania + mapa + písaný sprievodca zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti

Radi vám s tým pomôžeme. Dovolenka totiž nie je na to, aby ste počas nej riešili ešte aj logistiku. A preto vám ponúkame možnosť užiť si ju naplno, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obávať sa, či zvolíte to správne ubytovanie a nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti.

Na stránku sme vybrali len pár príkladov okruhov. Možností je oveľa viac! Neváhajte nás preto kontaktovať s vašou predstavou (počet dní, náročnosť, úroveň ubytovania) a my zo širokej ponuky miestnych znalcov vyberieme to pravé pre vás.

Hľadať