Dovolenka na lodi - ideálna dovolenka na toto leto!

Dovolenka na lodi - ideálna dovolenka na toto leto!

3.5.21
Obrázok
Plavby v Taliansku (© Houseboat) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Hranice sa v najbližších týždňoch otvoria a leto si už hádam budeme môcť užiť tam, kde sa rozhodneme.

Veľmi vhodným tipom na toto obdobie sú plavby na obytných lodičkách vo vami vybranej spoločnosti 2-10 osôb. Je to individuálna dovolenka bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, bez potreby kapitánskych skúšok (stačí bežný vodičský preukaz). Loď je vybavená kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, plavba môže trvať 2 - 3 dni alebo celý týždeň.

Buďte na týždeň kapitánom, plavte sa podľa vlastného tempa a chuti, zakotvite, kde sa vám zapáči, užívajte si pohľady na krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby...

Taliansko

Výborným tipom je Taliansko.  Plavba lagúnami, blízkosť mora, návšteva Benátok, úžasná gastronómia a to všetko už pri 600 km od Bratislavy. Oblasť je ideálna aj na rodinnú plavbu. K dispozícii sú kvalitné lode pre 4-10 osôb.

Maďarsko

Vrelo odporúčame aj plavbu Maďarsko, ktorá je veľmi zaujímavá svojou ľahkou dostupnosťou zo Slovenska (len 90 km z Košíc resp. 345 km z Bratislavy) a to hlavne pre milovníkov prírody a špeciálne pre milovníkov tokajského vína.

Francúzsko, Holandsko, Nemecko či Portugalsko

Ak by ste sa radi plavili kdesi ďalej, v ponuke je aj Francúzsko, Holandsko, Nemecko či Portugalsko. Neváhajte sa s nami poradiť, radi pomôžeme!

 

Upozorňujeme tiež na mnohé zľavy a akcie využiteľné pri plavbách! Nájdite si tú svoju!

Dovolenka, ktorá Vám prinesie neopakovateľné dojmy a zážitky, avšak celou svojou filozofiou sa vymyká trendom masovej dovolenkovej turistiky.

Hľadať