Nezaháľame, pracujeme!

Nezaháľame, pracujeme!

2.6.20
Obrázok
Pracujeme na zimnej sezóne 2020/21!

Situácia vo svete aj u nás sa postupne upokojuje, obmedzujúcich opatrení ubúda a postupne sa opäť dopracujeme aj k slobodnému cestovaniu.  Pandémia všetko na nejaký čas spomalila, my ale už nejakú dobu pracujeme na zimnej sezóne 2020/21.

Neváhajte nás kontaktovať na info@hitka.sk, ak chcete mať istotu, že vaše obľúbené ubytovanie ešte bude mať voľné kapacity.

Hranice sa ale otvárajú postupne už teraz, tak nás kľudne oslovte s požiadavkami na leto alebo jeseň. Veľmi vhodným tipom na toto obdobie sú plavby v maďarskej tokajskej oblasti - len 90 km z Košíc resp. 345 km z Bratislavy, individuálna dovolenka bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, bez potreby kapitánskych skúšok (stačí bežný vodičský preukaz), lode pre 4-8 osôb s kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, trvanie plavby 2 - 3-dňový víkend alebo celý týždeň.

Neváhajte nás kontaktovať na info@hitka.sk. V prípade, že by ste sa radi u nás zastavili osobne, dohodnite si s nami prosím vopred termín.

Ďakujeme, že nám zachovávate priazeň. Vážime si to!

Hľadať