Objednajte si plavbu na mesiace dopredu už teraz a s výbornými zľavami!

Objednajte si plavbu na mesiace dopredu už teraz a s výbornými zľavami!

4.6.20
Obrázok
(© Nicols) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Hranice sa v najbližších dňoch otvoria a leto si už budete môcť užiť tam, kde sa rozhodnete.

Veľmi vhodným tipom na toto obdobie sú plavby na obytných lodičkách vo vami vybranej spoločnosti 4-10 osôb - individuálna dovolenka bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, bez potreby kapitánskych skúšok (stačí bežný vodičský preukaz), s kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, trvanie plavby 2 - 3-dňový víkend alebo celý týždeň.

Okrem letných a jesenných plavieb si už teraz môžete objednať aj plavbu na rok 2021 a to s veľmi zaujímavými zľavami až 15%! Neváhajte a pozrite si využiteľné zľavy!

Buďte na týždeň kapitánom, plavte sa podľa vlastného tempa a chuti, zakotvite, kde sa vám zapáči, užívajte si pohľady na krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby...

Vrelo odporúčame plavbu Maďarskom, ktorá je veľmi zaujímavá svojou ľahkou dostupnosťou zo Slovenska (len 90 km z Košíc resp. 345 km z Bratislavy) a to hlavne pre milovníkov prírody a špeciálne pre milovníkov tokajského vína. Nemenej zaujímavé je pre plavbu aj Francúzsko, kde si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky lokalít aj lodí.

Dovolenka, ktorá Vám prinesie neopakovateľné dojmy a zážitky, avšak celou svojou filozofiou sa vymyká trendom masovej dovolenkovej turistiky.

POZOR, momentálne zľavy na plavby platia len pri platbe do 30.6.2020!

Hľadať