Plavba v Maďarsku - ideálna dovolenka na toto leto!

Plavba v Maďarsku - ideálna dovolenka na toto leto!

15.6.20
Obrázok
Plavba na lodi v Maďarsku (© Mahart-Nicols) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Čerstvá novinka! Od 1.7.2020 sa môžete na obľúbených lodiach Nicols plaviť aj v blízkom Maďarsku, navyše priamo v oblasti preslávenej vínami.

K dispozícii je 20 lodí kategórie Estivale a 2 základne na severovýchode Maďarska: Tokaj vzdialený len 90 km z Košíc a 430 km z Bratislavy a Kisköre vzdialené len 345 km z Bratislavy a iba 180 km z Košíc.

Na výber tak máte plavbu jazerom Tisa a národnými parkami alebo známym Tokajom, ktorý je srdcom svetoznámej vinárskej oblasti.

Plaviť sa môžete vo vami vybranej spoločnosti 4-10 osôb. Zažite aj vy individuálnu dovolenku bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, bez potreby kapitánskych skúšok (stačí bežný vodičský preukaz), s kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, trvanie plavby 2 - 3-dňový víkend alebo celý týždeň.

Okrem letných a jesenných plavieb si už teraz môžete objednať aj plavbu na rok 2021 a to s veľmi zaujímavými zľavami až 15%! Neváhajte a pozrite si využiteľné zľavy!

Buďte na týždeň kapitánom, plavte sa podľa vlastného tempa a chuti, zakotvite, kde sa vám zapáči, užívajte si pohľady na krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby...

Okrem plavby Maďarskom vrelo odporúčame aj plavbu Francúzskom, kde si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky lokalít aj lodí, alebo Holandskom, Nemeckom či Portugalskom.

Doprajte si dovolenku, ktorá Vám prinesie neopakovateľné dojmy a zážitky, avšak celou svojou filozofiou sa vymyká trendom masovej dovolenkovej turistiky.

Hľadať