Strávte dovolenku na lodi!

Strávte dovolenku na lodi!

7.4.22
Obrázok
Plavba na lodi vo francúzskom Anjou (© Bobby Cowling) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk Lode SIXTO Fly (© Nicols) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Je jedno či na jar, v lete alebo na jeseň - tento druh plavby vám urobí dobre kedykoľvek!

Staňte sa kapitánom vlastnej lode aj bez kapitánskeho oprávnenia a plavte sa vybranou časťou Maďarska, Talianska, Francúzska, Holandska, Nemecka či Portugalska. Postačí vám vodičský preukaz a krátke zaškolenie po príchode na miesto a môžete si užívať krásy krajiny vo vlastnom rytme a podľa svojej chuti. Zakotvíte kde sa vám zapáči, vybehnete na návštevu blízkej dedinky, prejdete sa napríklad centrom Štrasburgu či Amsterdamu, na bicykli sa zveziete pre čerstvé bagety, navštívite niektorú z vychýrených tokajských vínnych pivníc, či len tak posedíte na terase svojej lode s pohárom vína v ruke... ako sa vám bude páčiť.

Strávte príjemné dni plavbou na obytnej lodi!

Máme pre vás niekoľko noviniek:

Jednosmerné plavby v Maďarsku

  • Veľkou novinou je možnosť jednosmerných plavieb medzi základňami v Tokaji a Kisköre. Vďaka jednej novopostavenej plavebnej komore je teraz možné plaviť sa z Tokaja do Kisköre resp. naopak. 256 km, 1 vzdúvadlo a asi 31 hodín plavby. Ideálna trasa na pokojný týždeň plný prírody, návštev maďarských čárd, pohárikov naplnených skvelým tokajským vínom či kúpania sa...

Nové typy lodí

  • Najvyššiu kvalitu lodí nájdete v najnovšej kategórii Fly, ktorá ponúka dostatok priestoru, každá kajuta má svoju kúpeľňu, okrem terasy na dolnej palube máte posedenie aj na hornej terase, horná terasa ponúka aj lehátka a tieniacu markízu. K dispozícii sú lode pre 4/6 osôb (QUATTRO® Fly C, QUATTRO® Fly C Green, SIXTO® Fly C, OCTO® Fly, OCTO® Fly C a najnovšia OCTO® Fly 12) a nájdete ich vo Francúzsku, Nemecku a Holandsku.
  • Lode na plne elektrický príp. hybridný pohon: vyberte si loď QUATTRO® Fly C Green (4-6 osôb) alebo Estivale SIXTO® Green (6-8 osôb). Lode sú úplne tiché, vydržia bez nabitia 8 hodín plavby, nabíjanie trvá len 2 hodiny, je jednoduché a navyše nezaťažujú životné prostredie. K dispozícii sú zatiaľ len vo francúzskom Alsasku. Pre lepšiu predstavu si pozrite toto video o "green" lodiach.

Zľavy vrátane mimoriadnych cien na vybrané jednosmerné plavby

 

Plaviť sa môžete vo vami vybranej spoločnosti 2-12 osôb. Zažite aj vy individuálnu dovolenku bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, s kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, trvanie plavby 2 - 3-dňový víkend (mimo letných prázdnin), celý týždeň alebo aj dlhšie.

Buďte na týždeň kapitánom, plavte sa podľa vlastného tempa a chuti, zakotvite, kde sa vám zapáči, užívajte si pohľady na krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby... Doprajte si dovolenku, ktorá vám prinesie neopakovateľné dojmy a zážitky, avšak celou svojou filozofiou sa vymyká trendom masovej dovolenkovej turistiky.

Hľadať