Letné karty

Letné karty

počet zjazdoviek
Lanovky a vleky:

Užite si hory s tými najlepšími atrakciami

Skvelú dovolenku plnú dobrodružných, kultúrnych, športových, gurmánskych i netradičných zážitkov si viete užiť s deťmi, s partiou, aj sami.

Ak sa v Rakúsku ubytujete, viete v regiónoch získať kartu, ktorá umožní prístup k mnohým zaujímavým aktivitám, službám, vstupom a možnostiam zábavy či poznávania zadarmo.

Viete si tiež zakúpiť kartu bez ubytovania, alebo špeciálnu kartu za určitý poplatok (dalo by sa povedať, že za symbolickú cenu, vzhľadom k tomu, koľko toho viete využívať následne zdarma) a  potom už len využívať jej výhody.

Vo všetkých regiónoch vám vieme zabezpečiť ubytovanie, ku ktorému viete získať zdarma regionálnu kartu. Napíšte nám vašu predstavu a my vám vypracujeme ponuku.

Najlepšie Karty

 

Jedna z najkomplexnejších zľavových kariet v Rakúsku je letná karta Schladming Dachstein Sommercard. Ponúka viac ako 100 prázdninových zážitkov zadarmo a vyše 100 ďalších bonusových služieb. Patrí tak právom k najzaujímavejším zľavovým kartám v Alpách.

Kartu Schladming Dachstein Sommercard môžete využiť od mája do októbra a dostanete ju zdarma vo viac ako 1.000 ubytovacích zariadeniach po celom regióne už od jedného prenocovania.

Karta zahŕňa využitie lanoviek, jazier a kúpalísk, múzeí a verejnej dopravy v regióne počas celého pobytu. Denne je možné využiť jednu jazdu lanovkou podľa vlastného výberu a to ako v smere nahor, tak aj nadol. Všetky ostatné služby a zariadenia môžete využívať ľubovoľne často.

 

Možnosť výhodne kúpiť kartu pre celú oblasť, bez viazanosti na ubytovanie. V ponuke sú aj špeciálne bike a golf karty.  

K dispozícii sú aj lokálne karty, ktoré získate zdarma pri ubytovaní v partnerských zariadeniach.

Hľadať