Krst na formule

Krst na formule

Krst na F1 - s profesionálnym pilotom za volantom

Ako jedinečný a nezabudnuteľný zážitok ponúkame na viacerých okruhoch ku stáží na F1 aj zoznamovaciu aktivitu slúžiacu na zlepšenie sa v pilotovaní - krst v 3-miestnej F1 (700 koní). Pri takejto adrenalínovej jazde na sedadle pasažiera a už s profesionálnym pilotom školy za volantom zažijete neuveriteľné pocity. Až pri takomto krste sami zistíte, akou neuveriteľnou rýchlosťou sa dajú prechádzať zákruty s ef-jednotkou alebo čistokrvným pretekárskym špeciálom. Krst najmä v 3-miestnej F1 je preto vynikajúcou bodkou na záver dňa plného rýchlosti a adrenalínu. Určite by ste tak krst nemali vynechať z vášho programu.  Podľa ponuky tiež môže byť dostupný aj krst v otvorenom 2-miestnom pretekárskom prototype Oreca Le Mans (475 koní).

Jazda v 3-miestnej F1 alebo v športovom prototype znamená naplno prežiť pocity pilota na trati Grand Prix či 24-hodinovky v Le Mans - výnimočný výkon, fantastické jazdné vlastnosti, ohromujúce zrýchlenie, efekt prudkého a zničujúceho brzdenia, precíznosť stopy. Dokonale vám to umožní spoznať všetky odstredivé sily a tlaky pôsobiace na pilota počas jazdy. Usadený v pasažierskom kokpite F1 s výhľadom vpred ako pilot a neskutočne blízko predných kolies alebo v športovom prototype vedľa pilota ste unášaní ohromnou silou. Dojmy a zážitky z takejto jazdy sú neopísateľné a treba ich zažiť! Pocit šťastia a uspokojenia po takejto vzrušujúcej jazde je potom nádherný.

Takúto výnimočnú jazdu v 3-miestnej F1 môžete zažiť na okruhoch Magny-Cour CLUB, Magny-Cour GP,  Barcelona - Catalunya alebo Dijon-Prenois. Na okruhu Var sa na krst využíval športový prototyp. Okrem účastníkov stáže F1 v pozícii pilota však môžu zažiť krst aj ich hostia. A môžu tak prežiť a naplno precítiť preťaženie v zákrutách, zrýchlenie alebo brzdenie nedosiahnuteľné ani v super-športovom aute! Po takomto zážitku sa vám už preteky GP F1 nikdy nebudú zdať nudné! Budete totiž už aspoň tušiť, čo zažívajú skutoční piloti pri riadení monopostu F1. A možno aj zistíte, aké je to ísť v F1 na rovinke rýchlosťou 300 km/hod.

Len pre úplnosť, na okruhu Var sa dlhé roky využívala na krst aj 2-miestna F1 (pasažier v nej sedel za pilotom). V súčasnosti sa ale repasuje a snáď bude čoskoro zase k dispozícii.

 

Ceny krstu v 3-miestnej F1 (2 kolá) - sezóna 2024

Okruh Cena 1 os. Cena 2 os.
Magny-Cours CLUB    325,00 €490,00 €
Magny-Cours GP   380,00 €640,00 €
Barcelona - Catalunya435,00 €700,00 €
Dijon-Prenois395,00 €695,00 €

Krsty v 3-miestnej F1 je možné objednať pre 1 osobu, alebo pre dvojicu osôb (cena za 1 os. je potom nižšia).

 

Cena krstu v športovom prototype Ligier Mugen Honda (3 kolá) - sezóna 2024

Okruh Cena 1 os.
Var        380,00 €

Cena krstu v športovom prototype Oreca Le Mans (3 kolá) - sezóna 2024

Okruh Cena 1 os.
Var        990,00 €
Hľadať