Krst na formule

Krst na formule

Krst na F1 - s profesionálnym pilotom za volantom

Ako jedinečný a nezabudnuteľný zážitok ponúkame na viacerých okruhoch ku stáží na F1 aj zoznamovaciu aktivitu slúžiacu na zlepšenie sa v pilotovaní - krst v 3-miestnej F1 (700 koní) alebo taktiež krst v otvorenom 2-miestnom pretekárskom prototype Oreca Le Mans (475 koní). Pri takejto adrenalínovej jazde na sedadle pasažiera a už s profesionálnym pilotom školy za volantom zažijete neuveriteľné pocity. Až pri takomto krste sami zistíte, akou neuveriteľnou rýchlosťou sa dajú prechádzať zákruty s ef-jednotkou alebo čistokrvným pretekárskym špeciálom. Krst najmä v tej 3-miestnej F1 je preto vynikajúcou bodkou na záver dňa plného rýchlosti a adrenalínu. Určite by ste tak krst nemali vynechať z vášho programu.

Jazda v 3-miestnej F1 alebo v športovom prototype znamená naplno prežiť pocity pilota na trati Grand Prix či 24-hodinovky v Le Mans - výnimočný výkon, fantastické jazdné vlastnosti, ohromujúce zrýchlenie, efekt prudkého a zničujúceho brzdenia, precíznosť stopy. Dokonale vám to umožní spoznať všetky odstredivé sily a tlaky pôsobiace na pilota počas jazdy. Usadený v pasažierskom kokpite F1 s výhľadom vpred ako pilot a neskutočne blízko predných kolies alebo v športovom prototype vedľa pilota ste unášaní ohromnou silou. Dojmy a zážitky z takejto jazdy sú neopísateľné a treba ich zažiť! Pocit šťastia a uspokojenia po takejto vzrušujúcej jazde je potom nádherný.

Takúto výnimočnú jazdu v 3-miestnej F1 môžete zažiť na okruhoch Magny-Cour CLUB, Magny-Cour GP, Dijon-Prenois alebo Barcelona - Catalunya. Na okruhu Var sa na krst využíva športový prototyp. Okrem účastníkov stáže F1 v pozícii pilota však môžu zažiť krst aj ich hostia. A môžu tak prežiť a naplno precítiť preťaženie v zákrutách, zrýchlenie alebo brzdenie nedosiahnuteľné ani v super-športovom aute! Po takomto zážitku sa vám už preteky GP F1 nikdy nebudú zdať nudné! Budete totiž už aspoň tušiť, čo zažívajú skutoční piloti pri riadení monopostu F1. A možno aj zistíte, aké je to ísť v F1 na rovinke rýchlosťou 300 km/hod.

Len pre úplnosť, na okruhu Var sa dlhé roky využívala na krst aj 2-miestna F1 (pasažier v nej sedel za pilotom). V súčasnosti sa ale repasuje a snáď bude čoskoro zase k dispozícii.

 

Ceny krstu v 3-miestnej F1 - sezóna 2023

Okruh  Cena 1 os.  Cena 2 os.
Magny-Cours CLUB     299,00 € 450,00 €
Magny-Cours GP    349,00 € 590,00 €
Barcelona - Catalunya 399,00 € 650,00 €
Dijon-Prenois 369,00 € 610,00 €

Krsty je možné objednať pre 1 osobu, alebo pre dvojicu osôb (cena za 1 os. je potom nižšia).

 

Ceny krstu v športovom prototype - sezóna 2023

Okruh  Cena 1 os.
Var     ... €
Hľadať