Hotel KIRCHHEIMERHOF ****S

Hotel KIRCHHEIMERHOF ****S

Bad Kleinkirchheim
Typ ubytovania
Hotel vyššieho štandardu
Vybavenie ubytovania
pes
Rodinné aktivity
Vhodné pre rodiny s deťmi
Vnútorný bazén
vzdialenosť od svahov 0-200m
wellness
wifi
Strava
3/4 penzia
Destinácia
Doprava
Vlastná

Krásny hotel priamo pri lyžiarskych tratiach, s vynikajúcim wellness centrom, výbornou kuchyňou a špičkovými službami. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Poloha

Hotel sa nachádza v pokojnej časti Bad Kleinkirchheimu, priamo pri zjazdovke. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Vybavenosť a služby

Vybavenosť

 • Reštaurácia, lobby, bar
 • Wellness na ploche viac ako 2.000 m2 (bazén, sauny, detské sauny, hammam, infrakabína, vírivka, aromatické sprchy, relaxačná miestnosť, solárium, fitness), viac ako 60 kúpeľných procedúr (za poplatok)
 • Deti: veľký kvalitný detský kútik (pirátska loď, guličkový bazén, ...) aj s opatrovaním detí od 3 rokov, junior kútik (rôzne hry a zábavky), detská večera s opatrovaním o 1800 hod., detská farma (ovečky, kozy, prasiatka, poníky....), detský lyžiarsky areál pre začiatočníkov, s kobercovým vlekom (len pre hotelových hostí)
 • Vyhrievaná lyžiareň
 • Parkovanie pred hotelom (zdarma)

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie (príchod od 15 hod., odchod do 10 hod.)
 • Rozšírená polpenzia: veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu. Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant.
 • Wellness
 • Aktívny týždenný program: turistika, snežnice (aj požičanie), nordik walking (aj požičanie palíc), spoločné lyžovanie...
 • Vybavenie pre malé deti (detské postieľky, stoličky, baby monitor, rýchlovarná kanvica...) - dopredu zajednať
 • Požičanie batohu a dáždnika
 • Kôš do wellness s extra uterákmi a županmi

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (cca 3,20 € /osoba /deň, do 18 rokov zdarma, výška poplatku môže byť upravená mestom/obcou)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Zľavy pre deti na izbe s rodičmi

 • Zľavy pre deti 
Popis ubytovaní

Všetky izby sú vyzdobené kvalitnými regionálnymi materiálmi dodávanými miestnymi spoločnosťami. Sú štýlové, ľahké a priestranné. Izby majú útulný alpský štýl a sú individuálne zdobené s premyslenými detailami. Hotel sa nachádza na panoramatickom mieste ďaleko od dopravnej cesty, takže vo všetkých izbách si môžete vychutnať pokoj a pohodu, ďaleko od hluku z ulice, s nádherným výhľadom na okolitý horský svet a Nockberge.

 • Rodinná suita Murmelbau: cca. 60 m², 2 dospelí a 2 deti: priestranný rodinný apartmán s oddelenými priestormi na spanie pre dospelých a deti. Vstup, spálňa, obývacia izba s výklenkom s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón. Severozápad.
 • Junior suita Panorama: cca. 36 m², 2 dospelí: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Balkón. Severná strana.
 • Dvojposteľová izba Kirsche: 2 dospelí: bežná 2-posteľová izba s 1 izbou a kúpeľňou so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor.
 • Jednoposteľová izba Kirchheim (označenie hotela: Jednoposteľová izba Kirchheim Granat: cca. 33 m², 1 dospelý: Vstup, izba, loggia, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov) a WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie je možné objednať ako jednoposteľovú izbu alebo prepojiť dverami s Junior suitou Edelstein Granat. Alebo Jednoposteľová izba Kirchheim Zirbe: cca. 33 m², 2 dospelí: Vstup, izba, loggia, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov) a WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie je možné objednať ako jednoposteľovú izbu alebo prepojiť dverami s Junior suitou Edelstein Zirbe.

Hotel ponúka aj nasledovné typy ubytovaní neuvedené v našom cenníku:

 • Rodinná izba Komfort: cca. 63 m², 2 dospelí a 2-3 deti: Vstup, spálňa, priestranná obývačka, detská izba s poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou a sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC a bidet. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón alebo francúzsky balkón (veľké panoramatické okno). Juh alebo sever. Na vyžiadanie môže byť poskytnutá detská postieľka, monitor alebo varná kanvica (treba oznámiť pri rezervácii).
 • Rodinná suita Kirchheim: cca. 63 m², 2 dospelí a 2-3 deti: Vstup, spálňa, priestranná obývačka, detská izba s poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou a sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC a bidet. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón alebo francúzsky balkón (veľké panoramatické okno). Juh alebo panoramatický sever. Na vyžiadanie môže byť poskytnutá detská postieľka, monitor alebo varná kanvica (treba oznámiť pri rezervácii).
 • Rodinná suita: cca. 60 m², 2 dospelí a 2 deti: priestranný rodinný apartmán so súkromím pre rodičov. Vstup, spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón. Juhozápad, juhovýchod alebo sever. 
 • Rodinná junior suita Murmelbau: cca. 36 m², 2 dospelí a 2 deti: Vstup, spálňa, izba pre celú rodinu s oddeleným výklenkom s poschodovou posteľou pre deti, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Západná strana.
 • Dvojposteľová izba Panorama Deluxe: cca. 37-42 m², 2 dospelí: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a voľne stojacou vaňou s výhľadom na údolie (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Panoramatická severná strana.
 • Junior suita Edelholz Zirbe: cca. 40 m², 2 dospelí a 1 dieťa: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie možné prepojiť dverami s Junior suitou Kirchheim Zirbe.
 • Junior suita Edelstein Granat: cca. 40 m², 2 dospelí a 1 dieťa: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie možné prepojiť dverami s Junior suitou Kirchheim Granat.
 • Dvojposteľová izba Nockberge: cca. 36 m², 2 dospelí: Vstup, izba (na vyžiadanie extra dlhá manželská posteľ dlhá 210 cm), šatník, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Juh.
 • Junior suita Edelholz Kirsche: cca. 42 m², 2 dospelí a 1-2 deti: Vstup, izba, šatník, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie zahriate vankúše s čerešňovými kôstkami.
 • Dvojposteľová izba Kirchheim Zirbe: cca. 33 m², 2 dospelí: Vstup, izba (na vyžiadanie extra dlhá manželská posteľ dlhá 210 cm), loggia, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie je možné objednať ako jednoposteľovú izbu alebo prepojiť dverami s Junior suitou Edelholz Zirbe.
 • Dvojposteľová izba Kirchheim Granat: cca. 33 m², 2 dospelí: Vstup, izba (na vyžiadanie extra dlhá manželská posteľ dlhá 210 cm), loggia, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie je možné objednať ako jednoposteľovú izbu alebo prepojiť dverami s Junior suitou Edelstein Granat.
Stravovanie
 • Rozšírená polpenzia: raňajkový bufet, obedový snack, poobedný koláč, 5-chodová večera

Veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu.

Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant.

Detská večera aj s opatrovaním detí o 1800 hod. 

Akcia

FAMILIEN EURO

 • platí na obdobie 4.1.-6.3.2020 a pri 6-dennej permanentke Bad Kleinkirchheim / St. Oswald
 • pri kúpe 1 dospelej permanentky je 1 permanentka pre dieťa do 12 rokov za 1 € /deň

SKI WELLNESS týždne

 • platí na týždne 4.1.-31.1. a 29.2.-6.3.2020 a kúpele Römerbad (lyžovanie 9-16 hod. a 4-hodinový vstup do kúpeľov)
 • v rámci 3-dennej permanentky 1x vstup do kúpeľov
 • v rámci 4-dennej permanentky 2x vstup do kúpeľov
 • v rámci 6-dennej permanentky 3x vstup do kúpeľov

 

Akcie Familien Euro a Ski Wellness týždne nie sú kombinovateľné.

Mapa ubytovania

46.8114666, 13.7874238

Hľadať