Hotel KIRCHHEIMERHOF ****S

Hotel KIRCHHEIMERHOF ****S

Bad Kleinkirchheim
Typ ubytovania
Hotel vyššieho štandardu
Vybavenie ubytovania
pes
Rodinné aktivity
Vhodné pre rodiny s deťmi
Vnútorný bazén
vzdialenosť od svahov 0-200m
wellness
wifi
Zvýhodnené ceny požičania lyží/snowboardu
Strava
3/4 penzia
Destinácia
Doprava
Vlastná

Krásny hotel priamo pri lyžiarskych tratiach, s vynikajúcim wellness centrom, výbornou kuchyňou a špičkovými službami. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Poloha

Hotel sa nachádza v pokojnej časti Bad Kleinkirchheimu, priamo pri zjazdovke. Panoramatický výhľad na hory a tiež mestečko Bad Kleinkirchheim.

Vybavenosť a služby

Vybavenosť

 • Reštaurácia, lobby, bar
 • Wellness na ploche viac ako 2.000 m2 (bazén, sauny, detské sauny, hammam, infrakabína, vírivka, aromatické sprchy, relaxačná miestnosť, solárium, fitness), viac ako 60 kúpeľných procedúr (za poplatok)
 • Deti: veľký kvalitný detský kútik (pirátska loď, guličkový bazén, ...) aj s opatrovaním detí od 3 rokov, junior kútik (rôzne hry a zábavky), detská večera s opatrovaním o 1800 hod., detská farma (ovečky, kozy, prasiatka, poníky....), detský lyžiarsky areál pre začiatočníkov, s kobercovým vlekom (len pre hotelových hostí)
 • Vyhrievaná lyžiareň
 • Parkovanie pred hotelom (zdarma)

Služby v cene zájazdu

 • Ubytovanie (príchod od 15 hod., odchod do 10 hod.)
 • Rozšírená polpenzia: veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu. Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant.
 • Wellness
 • Aktívny týždenný program: turistika, snežnice (aj požičanie), nordik walking (aj požičanie palíc), spoločné lyžovanie...
 • Vybavenie pre malé deti (detské postieľky, stoličky, baby monitor, rýchlovarná kanvica...) - dopredu zajednať
 • Požičanie batohu a dáždnika
 • Kôš do wellness s extra uterákmi a županmi

Služby za povinný príplatok

 • Pobytová taxa (cca 2,70 € /dospelý /deň, výška poplatku môže byť upravená mestom/obcou)

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Zľavy pre deti na izbe s rodičmi

 • Zľavy pre deti 
Popis ubytovaní

Všetky izby sú vyzdobené kvalitnými regionálnymi materiálmi dodávanými miestnymi spoločnosťami. Sú štýlové, ľahké a priestranné. Izby majú útulný alpský štýl a sú individuálne zdobené s premyslenými detailami. Hotel sa nachádza na panoramatickom mieste ďaleko od dopravnej cesty, takže vo všetkých izbách si môžete vychutnať pokoj a pohodu, ďaleko od hluku z ulice, s nádherným výhľadom na okolitý horský svet a Nockberge.

 • Dvojposteľová izba Kirchheim: cca. 33 m², 2 dospelí: Vstup, izba (na vyžiadanie extra dlhá manželská posteľ dlhá 210 cm), loggia, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie je možné objednať ako jednoposteľovú izbu alebo prepojiť dverami s Junior suitou.
 • Junior suita Edelholz Kirsche: cca. 42 m², 2 dospelí a 1-2 deti: Vstup, izba, šatník, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie zahriate vankúše s čerešňovými kôstkami.
 • Rodinná suita: cca. 60 m², 2 dospelí a 2 deti: priestranný rodinný apartmán so súkromím pre rodičov. Vstup, spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón. Juhozápad, juhovýchod alebo sever. 

Hotel ponúka aj nasledovné typy ubytovaní neuvedené v našom cenníku:

 • Junior suita Panorama: cca. 36 m², 2 dospelí: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Balkón. Severná strana.
 • Dvojposteľová izba Nockberge: cca. 36 m², 2 dospelí: Vstup, izba (na vyžiadanie extra dlhá manželská posteľ dlhá 210 cm), šatník, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Juh.
 • Junior suita Edelholz Zirbe: cca. 40 m², 2 dospelí a 1 dieťa: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie možné prepojiť dverami s Junior suitou Kirchheim Zirbe.
 • Junior suita Edelstein Granat: cca. 40 m², 2 dospelí a 1 dieťa: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a vaňou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC s bidetom. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha. Niekedy balkón. Juh alebo panoramatická severná strana. Na vyžiadanie možné prepojiť dverami s Junior suitou Kirchheim Granat.
 • Dvojposteľová izba Harmony: cca. 37-42 m², 2 dospelí: Vstup, izba, kúpeľňa so sprchou a voľne stojacou vaňou s výhľadom na údolie (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Panoramatická severná strana.
 • Rodinná junior suita Murmelbau: cca. 36 m², 2 dospelí a 2 deti: Vstup, spálňa, izba pre celú rodinu s oddeleným výklenkom s poschodovou posteľou pre deti, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, drevená podlaha alebo koberec. Balkón. Západná strana.
 • Rodinná suita Murmelbau: cca. 60 m², 2 dospelí a 2 deti: priestranný rodinný apartmán s oddelenými priestormi na spanie pre dospelých a deti. Vstup, spálňa, obývacia izba s výklenkom s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón. Severozápad.
 • Rodinná suita Kirchheim: cca. 63 m², 2 dospelí a 2-3 deti: Vstup, spálňa, priestranná obývačka, detská izba s poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou a sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC a bidet. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón alebo francúzsky balkón (veľké panoramatické okno). Juh alebo panoramatický sever. Na vyžiadanie môže byť poskytnutá detská postieľka, monitor alebo varná kanvica (treba oznámiť pri rezervácii).
 • Rodinná izba kombi Deluxe: cca. 63 m², 2 dospelí a 2-3 deti: Vstup, spálňa, priestranná obývačka, detská izba s poschodovou posteľou, kúpeľňa s vaňou a sprchou (vybavená fénom, sušičom uterákov), samostatné WC a bidet. Župany pre dospelých, telefón, 2x HD TV s viac ako 100 kanálmi, minibar, trezor, koberec. Balkón alebo francúzsky balkón (veľké panoramatické okno). Juh alebo sever. Na vyžiadanie môže byť poskytnutá detská postieľka, monitor alebo varná kanvica (treba oznámiť pri rezervácii). 
Stravovanie
 • Rozšírená polpenzia: raňajkový bufet, obedový snack, poobedný koláč, 5-chodová večera

Veľké gurmánske raňajky s čerstvými miestnymi produktami, napoludnie občerstvenie v lyžiarskej chate alebo priamo v hoteli, poobedné domáce koláčiky, na večeru menu s 5-timi chodmi so šalátovým bufetom a syrový bufet (pre alergikov a vegetariánov na vyžiadanie), 1x týždenne kokteilový večer (pondelok), vitamínové koše na každom poschodí, čaj a ovocné štavy, detské menu.

Možnosť večere v partnerskom hoteli Prägant.

Detská večera aj s opatrovaním detí o 1800 hod. 

Akcia
 • 7.12.-23.12.2023 (WINTER OPENING, Ski or Thermal Spa 3=2 alebo 4=3): 3-denný skipass za cenu 2-denného resp. 4-denný skipass za cenu 3-denného. Platí na na lyžovanie alebo vstup do termálnych kúpeľov Römerbad v rámci bežných otváracích hodín (sauny za príplatok).
 • Do 23.12.2023 (WINTER OPENING, Thermal Spa & Sauna): zľava 15% na vstup do Thermal Römerbad spa&sauna ako aj na masáže a procedúry v čase 10-21h00.
 • 6.1.-8.3.2024 (PARENT FRIENDLY DISCOUNT): pri kúpe 1 dospelej 6-dennej permanentky Bad Kleinkirchheim / St. Oswald je 1 permanentka pre dieťa vo veku 11 a menej rokov za 1 € /deň (6 € /6 dní), platí na na lyžovanie alebo vstup do termálnych kúpeľov Römerbad v rámci bežných otváracích hodín (sauny za príplatok).
 • 6.1.-2.2. a 2.3.-8.3.2024 (SKI WELLNESS týždne): v rámci 3-dennej permanentky 1x vstup do kúpeľov, v rámci 4-dennej permanentky 2x vstup do kúpeľov, v rámci 6-dennej permanentky 3x vstup do kúpeľov Römerbad (lyžovanie medzi 9-16 hod. a 4-hodinový vstup do kúpeľov Römerbad). Vstup nezahŕňa sauny.
 • 9.3.-1.4.2024 (SKI&THERMAL SPA SPRING SPECIAL): 30% zľava na 3- a viacdňové permanentky a 1x 4-hodinový vstup do kúpeľov Römerbad v rámci bežných otváracích hodín (sauny za príplatok).
 • Akciové permanentky je potrebné zakúpiť spolu s ubytovaním, nedajú sa medzi sebou kombinovať.
 • Akcie Familien Euro a Ski Wellness týždne nie sú kombinovateľné.
Mapa ubytovania

46.8114666, 13.7874238

Termín od do Suita rodinná Junior suita Kalkulácia Rezervovať
02.03 - 09.03.2024
1348,00 945,00 Rezervovať
09.03 - 16.03.2024
1359,00 965,00 Rezervovať
16.03 - 23.03.2024
1359,00 965,00 Rezervovať
23.03 - 30.03.2024
1408,00 1025,00 Rezervovať
Hľadať