Hotelový komplex Sonne ***

Hotelový komplex Sonne ***

St.Moritz
Typ ubytovania
Hotel základného štandardu
Dĺžka pobytu
7 dní
Strava
Raňajky
Destinácia
Doprava
Vlastná

Hotelový komplex (Sonne ***, Casa del Sole ***, guesthouse Casa Franco) nachádzajúci sa pár minút pešej chôdze od kabínovej lanovky, kúpeľného centra, bazéna a klziska.

Vybavenie
celý hotel je nefajčiarsky, parkovisko
Poloha

Ubytovanie je v hotelovom komplexe Hotel Restaurant Pizzeria Sonne (hotel Sonne ***, hotel Casa del Sole *** alebo guesthouse Casa Franco), ktorý už tretiu generáciu vlastní rodina Bonetti. Ten sa nachádza len pár minút pešej chôdze od kabínovej lanovky, kúpeľného centra, bazéna a klziska. Priamo oproti hotelu je zastávka miestnych autobusov. Recepcia a reštaurácia sa nachádzajú v hlavnej budove (hotel Sonne ***).

Vybavenosť a služby
(orientačné informácie)

Vybavenosť

  • Recepcia, parkovisko, rustikálna talianska reštaurácia so švajčiarskymi špecialitami, konferenčná miestnosť, úschovňa batožiny, sprcha pre klientov (dá sa využiť pri odchode keď ste sa už odubytovali), fax, kopírka, práčovňa, možnosť požičania adaptérov na recepcii (20 CHF)

Služby v cene zájazdu

  • Ubytovanie (príchod 14.00-23.00 hod., odchod do 11.00 hod.), raňajky, parkovanie

Služby za povinný príplatok

  • Pobytová taxa (zahrnutá v cene)
  • Platba akceptovaná kartami VISA, Maestro, Eurocard

Služby za nepovinný príplatok (potrebné rezervovať pri objednávke)

Popis ubytovaní
(orientačné informácie)

Všetky izby sú nefajčiarske a sú vybavené rádiom, telefónom, TV a minibarom.

Hotel Sonne *** ponúka izby s 2 alebo 3 posteľami. Všetky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, fén, telefón, TV, rádio s budíkom, minibar, trezor a balkón. Izby sú nefajčiarske. Malé zvieratá sú akceptované, treba ale vyžiadať vopred súhlas. V budove je recepcia i rustikálna reštaurácia s terasou servírujúca talianske a švajčiarske špeciality.

Hotel Casa del Sole *** sa nachádza 20 m od hlavnej budovy. Ponúka izby pre 1 alebo 2 posteľami, všetky majú kúpeľňu s vaňou, WC, fén, telefón, TV, rádio s budíkom, minibar, trezor a balkón. Izby sú nefajčiarske. Hotel má podzemné parkovisko a výťah, nachádza sa tu aj konferenčná miestnosť (92 m2 s kapacitou 60 osôb). Zvieratá nie sú povolené. Raňajkový bufet je servírovaný v reštaurácii hlavnej budovy. Súkromné hotelové parkovisko je zadarmo.

Guesthouse Casa Franco sa nachádza 200 m od hlavnej budovy. Na výber sú izby so sprchou, WC, fénom, telefónom, TV, rádiom s budíkom a balkónom alebo jednoduché izby so sprchou a WC. Všetky izby sú nefajčiarske. Raňajkový bufet je servírovaný v reštaurácii hlavnej budovy.

Stravovanie

V cene pobytov sú bufetové raňajky podávané v hlavnej budove (Hotel Sonne). 
V komplexe sa nachádza reštaurácia ktorá v čase 11h30 - 23h00 servíruje talianske a švajčiarske špeciality a v časoch 11h30 - 14h00 a 17h00 - 23h00 ponúka aj pizzu pečenú v peci na drevo.

Mapa ubytovania

46.4872607, 9.8403117

Hľadať