Katalóg na sezónu 2020/21 na webe!

Katalóg na sezónu 2020/21 na webe!

12.10.20
Obrázok
Katalóg 2020/21

Hoci ceny na stránke máme už dávnejšie, na katalóg sme si tohto roku počkali dlhšie než zvyčajne. Tento rok nebude dostupný v tlačenej verzii. Nemalo by vám z neho ale nič chýbať, nakoľko všetko nájdete na našom webe www.hitka.sk.

Katalóg nájdete tu:

Katalóg ZIMA 2020/21

 

Informácie o autobusových zájazdoch nájdete tu:

Info o autobusových zájazdoch

 

Je to už naša 31. sezóna - užite si ju s nami!

Nenechajte sa odradiť obavami a vyberte si z ponuky kvalitných stredísk, širokej škály ubytovaní a to všetko stále za dobré ceny, ktoré sú potvrdením našich dlhoročných dobrých vzťahov s partnermi.

Ako obvykle tu máme rozsiahlu ponuku francúzskych lyžiarskych stredísk, kde sme už ako doma. Do viacerých z nich smerujú aj naše zájazdy s autobusovou prepravou.

Pre vlastnú dopravu sú vhodné ponuky na Rakúsko a Taliansko, overené produkty ponúkame aj v Slovinsku či vo Švajčiarsku.

Mimoriadne zážitky môžete s nami zažiť aj mimo svahov. Garantovať ich môžeme pri riadení skutočného monopostu F1 s výkonom 650 koní alebo pri jazde na športových autách napr. po Toskánsku či na Morave. Oboje je vhodné aj ako darček. Veľmi pohodové sú plavby európskymi kanálmi a riekami, kde si loď riadite sami bez potreby kapitánskeho preukazu. Teraz už aj blízko Slovenska – v Maďarsku. Ale zaujímavé sú aj okruhy na bicykli, motorke, skútri Vespa či Fiate 500 Cabrio.

Sledovať nás môžete aj na facebooku, dôvodov na to bude dostatok!

Budeme radi, ak sa k nám opäť pripojíte!

Hľadať