Sardínia

Sardínia

19.4.22
Obrázok
(© frandellafra/pixabay) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Sardínia je dokonalou destináciou hádam pre každého. Nachádzajú sa tu nádherné biele piesočné pláže, výborné reštaurácie, príjemné bary a promenády stvorené na večerné prechádzky. Okrem pobrežia s útesmi, zálivmi a plážami, ktoré prirovnávajú ku Karibiku, je to tiež miesto s bohatou históriou, početnými archeologickými náleziskami a obyvateľmi hrdými na svoje tradície.

Viac o Sardínii

Vašu dovolenku na tomto čarokrásnom ostrove vám vieme pomôcť pripraviť!

Ak nepreferujete leteckú dopravu, môžete využiť pohodlný nočný autovlak z Viedne do Livorna a následne trajekt z Livorna na Sardíniu. Lístky vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek a aktuálne dostupných voľných kapacít.

Ak by ste mali záujem o zaujímavé miesto za výborné ceny, odporúčame CAMPING VILLAGE LI NIBARI *** - príjemný rezort s bungalovmi a mobilnými domčekmi v krásnom zalesnenom prostredí, s bazénom a priamo pri pláži. V areáli nájdete aj gril, bazény, športoviská, detský kútik, organizovaný program a veľa iného.

Ak by ste mali záujem o luxusnejší pobyt, odporúčame HOTEL FALKENSTEINER RESORT CAPO BOI ***** - 5-hviezdičkový stredomorský raj na juhu Sardínie. Maurská architektúra, bujná stredomorská zeleň, kuchyňa kombinujúca miestne a exotické vplyvy. Kút raja v chránenej morskej oblasti.

Hľadať