Nové cyklookruhy v Slovinsku

Nové cyklookruhy v Slovinsku

23.4.24
Obrázok
(© Cycling Holidays) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

🚴‍♀️🚴🚴‍♂️ CYKLONOVINKA 2024 🚴‍♀️🚴🚴‍♂️

🔝 V našej ponuke nájdete nové cykloprogramy v Slovinsku! 🇸🇮 

Vhodné sú pre cyklistov 🚴‍♀️🚴🚴‍♂️  začiatočníkov, rodiny ale aj nadšených cyklošportovcov. Každý si tu nájde to svoje. 🚲🫶

Trasa prechádza popod alpské štíty, zelenými údoliami, okolo trblietajúcich sa jazier, cez romantické vinice, olivové sady, levanduľové polia a stredoveké mestá Jadranu. Vybrali sme za vás na ceste od Álp k moru tie najpôsobivejšie priesmyky, výhľady a ukážky z miestnej kultúry.

  • Cyklistika 🚲 a víno 🍷 - spojenie športu a tých najlepších ochutnávok! Denne prejdete len okolo 30 km, ale pritom môžete nasávať atmosféru krás Slovinska plnými dúškami:

Biele alebo červené, aromatické či silné, suché alebo sladké... Nech máte radi akýkoľvek typ vína, počas 3-denného výletu slovinským vínnym regiónom, ktorý je radený medzi najlepšie na svete, si to svoje nájdete. Vďaka rozdielom v pôde, klíme a metódam zretia má každý vínny región svoj výber odrôd a v Slovinsku sa ich pestuje 52.

Od jazera Bled cez tie najkrajšie miesta Triglavského národného parku a späť. Trasa prechádza popod alpské štíty, zelenými údoliami, okolo trblietajúcich sa jazier, horskými sedlami. Výber tých najkrajších miest a výhľadov v Triglavskom národnom parku. 

Hľadať