Bicyklové okruhy

Bicyklové okruhy

22.6.21
Obrázok
(© Tomaž Jeseničnik) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Dovolenka na bicykli bez starostí?

Bicykel + dobrá spoločnosť + prevoz batožiny medzi ubytovaniami + miestnymi znalcami vopred vybrané a dohodnuté ubytovania + mapa + písaný sprievodca zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti

Radi vám s tým pomôžeme. Dovolenka totiž nie je na to, aby ste počas nej riešili ešte aj logistiku. A preto vám ponúkame možnosť užiť si ju naplno, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obávať sa, či zvolíte to správne ubytovanie a nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti.

 

Chorvátsko

Vybrali sme pre vás dve cyklistické plavby po Jadrane, veľmi obľúbený produkt, na ktorý budete vďaka jeho špecifickému charakteru ešte dlho v dobrom spomínať.

Rakúsko

Rakúsko je pre nás jednou z najľahšie dostupných krajín. Jeho rôznorodosť, nádherné hory a jazerá i usporiadanosť sú zárukou príjemného cyklistického zážitku. Tamojšie lokality sú vhodné aj na kratšie než týždenné cyklistické okruhy.

Rakúsko je vďaka svojej dostupnosti ideálne aj na rodinné dovolenky v horách s kvalitnými službami a hlavne početnými aktivitami pre celú rodinu.

Slovinsko

Slovinsko je malým Švajčiarskom s jeho akoby nedotknutou divokou prírodou, bielymi skalami, priezračnými tyrkysovými riekami, jaskyňami. Cyklisti si tu naozaj prídu na svoje. Slovinské cyklistické okruhy spájajú krásy prírody s ochutnávkami miestnych skvelých vín a tiež spoznávaním nečakane krásnych stredovekých dediniek.

Korzika

Korzika je rajom cyklistov. Kľukaté uličky od hôr k malým rybárskym prístavom, cez ukryté dedinky k rajským plážam. Ponúkané trasy vám umožnia bez náhlenia si užiť dedinky, výhľady, zastaviť sa kvôli pikniku v tráve či okúpať sa v krásnej zátoke. Radi do ponuky zahrnieme aj lístky na autovlak z Viedne do Livorna a späť a lístky na trajekt z Livorna.

Francúzsko

Francúzsko je našou obľúbenou destináciou. S rôznorodosťou jeho regiónov si v ňom naozaj nájde každý to svoje. Radi vám pomôžeme vybrať z viac ako 60 bicyklových okruhov v oblastiach Alpy, kanál Midi, kanál Garonne, Provensálsko, Pyreneje, Rhonske Alpy. My sme vybrali okruhy v Alsasku, ktoré je najľahšie dostupné a v údolí Loiry, ktoré je jedným z najvyhľadávanejších cieľov turistov.

Bicyklové okruhy sú veľmi príjemne kombinovateľné aj s plavbami po kanáloch.

Hľadať