Bicyklové okruhy Slovinsko a Chorvátsko

Bicyklové okruhy Slovinsko a Chorvátsko

počet zjazdoviek
Lanovky a vleky:

Ideálna dovolenka?

Bicykel + dobrá spoločnosť + prevoz batožiny medzi ubytovaniami + miestnymi znalcami vopred vybrané a dohodnuté ubytovania + mapa + písaný sprievodca zvolenou trasou s upozornením na všetky zaujímavosti

 

Radi vám s tým pomôžeme. Dovolenka totiž nie je na to, aby ste počas nej riešili ešte aj logistiku. A preto vám ponúkame možnosť užiť si ju naplno, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obávať sa, či zvolíte to správne ubytovanie a nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti.

Na stránku sme vybrali len pár príkladov okruhov. Možností je oveľa viac! Neváhajte nás preto kontaktovať s vašou predstavou (počet dní, náročnosť, úroveň ubytovania) a my zo širokej ponuky miestnych znalcov vyberieme to pravé pre vás.

Slovinsko a Chorvátsko

Slovinsko a Chorvátsko sú nám vzdialenostne aj jazykovo blízke krajiny.

Z Chorvátska sme pre vás vybrali cyklolode - cyklistické plavby po Jadrane, veľmi obľúbený produkt, na ktorý budete vďaka jeho špecifickému charakteru ešte dlho v dobrom spomínať.

Slovinsko je malým Švajčiarskom s jeho akoby nedotknutou divokou prírodou, bielymi skalami, priezračnými tyrkysovými riekami, jaskyňami. Je rajom milovníkov outdooru a prírody. Cyklisti si tu naozaj prídu na svoje. Tunajšie okruhy spájajú krásy prírody s ochutnávkami miestnych skvelých vín a tiež spoznávaním nečakane krásnych stredovekých dediniek.

Ubytovania

Hľadať