Poďte na lyžovačku autobusom!

Poďte na lyžovačku autobusom!

17.9.20
Obrázok
Poďte na lyžovačku autobusom!

Zabudnite na dlhé čakanie na lanovku, presuny skibusmi, rady na vlekoch, mikrospánky za volantom a stresy z parkovania. Poďte s nami na lyžovačku autobusom, bývajte priamo pri svahu, užívajte si rozprávkové Alpy a my sa o všetko ostatné postaráme za vás.

Vyberte si z aktuálnych autobusových zájazdov:

Autobusové zájazdy

Aké sú výhody zájazdov s autobusovou dopravou?

  • Výhodná cena - napr. už za cenu 324 € /osoba môžete lyžovať vo francúzskych Alpách na min. 310 km tratí do 2.620 m n.m., bývať v komplexe s bazénom a saunou. V cene je už započítané ubytovanie, 6-denná lyžiarska permanentka a doprava z Bratislavy.
  • Všetko je oveľa jednoduchšie – miesto šoférovania môžete spať, pozerať filmy, čítať či debatovať so spolucestujúcimi. Na mieste za vás všetky formality vybaví organizátor a ak máte záujem, prevedie vás aj lyžiarskou oblasťou či zorganizuje spoločnú večeru.
  • Oproti vlastnej doprave sú šetrnejšie k cestám a životnému prostrediu – o čo viac osôb sa rozhodne pre autobusovú prepravu, o to menšie budú zápchy na ceste a s tým súvisiace dopady na životné prostredie.
  • Počas pobytu na týchto zájazdoch auto vôbec nepotrebujete – zjazdovky sú hneď pri ubytovaní, oblasti sú také veľké, že nemáte dôvod presúvať sa do iných a všetky strediská sú vybavené potrebnými obchodmi a službami.
  • Máte šancu spoznať sa s novými ľuďmi – a to nie hocijakými, ale s takými, čo si užívajú hory a zimu rovnako ako vy.
  • A v neposlednom rade máte možnosť spoznať tie najlepšie svetové strediská s až 610 km prepojených tratí, lyžovať do 3.568 m n.m., či bývať až v 2.300 m n.m.

 

Hľadať