Zľavy Black Friday u nás: lyžovačka autobusom a plavby

Zľavy Black Friday u nás: lyžovačka autobusom a plavby

19.11.19
Obrázok
Zľava Black Friday, lyžovačka autobusom (Image_by_ElisaRiva_from_Pixabay)

Lyžovačka autobusom

Využite výraznú zľavu na aktuálne autobusové lyžiarske zájazdy do francúzskych Álp pri príležitosti Black Friday a pri objednávke lyžovačky s autobusovou dopravou získajte na každú osobu zľavu 30 €.

Akcia platí len počas dní 22.11.-30.11.2019 a treba uviesť heslo "BLACK FRIDAY".

Spoznajte tie najlepšie strediská francúzskych Álp. Užite si lyžovanie vo vysokých nadmorských výškach, ubytovanie pri svahu, rozsiahle lyžiarske areály, množstvo dostupných aktivít a to všetko s pohodlnou dopravou autobusom a s naším organizátorom.

 

Fakty
  • Výhoda Black Friday ... zľava 30 € /osoba
  • Platnosť akcie ... na autobusové lyžiarske zájazdy 
  • Podmienka udelenia zľavy ... uviesť heslo "BLACK FRIDAY".
  • Termín akcie ... 22.11.-30.11.2019

 

Plavby loďou po riečnych kanáloch

Využite naozaj VEĽKÉ zľavy na plavby po riekach a kanáloch krajín ako Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Portugalsko. Vyberte si z lodí s kapacitou 2-12 osôb a užite si plavbu vo vlastnom tempe. Buďte kapitánom na "vlastnej" lodi, pripravujte si špeciality na lodnom sporáku, sledujte okolitú krajinu z okna svojej kabíny či vnímajte netypické pohľady na čarovnú krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby. Na to všetko vám stačí obyčajný vodičský preukaz a hodinka zaškolenia pri preberaní lode. 

 

Fakty
  • Výhoda Black Friday ... zľava podľa vybraného typu lode 200-500 € /loď
  • Platnosť akcie ... na všetky rezervácie na minim. 1 týždeň v roku 2020 (okrem mesiacov júl a august), platí pre všetky prístavy okrem Lübz v Nemecku
  • Termín akcie ... 22.11.-28.11.2019

 

Hľadať