Novinky

Obrázok
More, leto, dovolenka, Kartago
apríl
12

Letecké zájazdy

12.4.18
Aj u nás si už môžete objednať letecké zájazdy k moru, do všetkých obľúbených destinácii. K dispozícii sú 3-5* ubytovania , najčastejšie so stravovaním all inclusive , ale aj s raňajkami, polpenziou, plnou penziou. Destinácie : Bulharsko, Grécko, Egypt, Maroko, Tunisko, Turecko, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy. Odletové miesta: Bratislava, Košice, Sliač, Poprad - Tatry.
Obrázok
Riečne plavby (© Nicols)
marec
21

Dovolenka, na akej ste ešte neboli!

21.3.18
Doprajte si dovolenku vo vami zvolenom rytme . Plavte sa vodami vybranej oblasti, zakotvite, kde sa vám zapáči, urobte si bicyklový výlet, či sa len prejdite po čerstvé bagety, slňte sa na terase svojej lode, oddychujte v kajute... Buďte kapitánom aj bez oprávnenia na vedenie lode ! Na výber sú: Lode pre 2-12 osôb v 4 kategóriách 3 krajiny , 11 oblastí a 23 prístavov Rôzne dĺžky plavieb (plavby na 2, 3, 4, 5 dní ale aj na týždeň či viac)© Zároveň je tu možnosť využiť početné zľavy či výnimočné ceny na vybrané jednosmerné plavby (zahŕňajú už aj poplatok za jednosmernú plavbu). Dĺžka prenájmu ne...
Obrázok
Jarná lyžovačka v Les Sybelles
január
31

Posledné miesta na doplnenie autobusových zájazdov

31.1.18
Francúzske strediská majú opäť snehu nadostač, čo veští úžasné jarné lyžovačky. Nejaké byty ešte na predaj ostali, ceny sa pohybujú už od 353 € /osoba s ubytovaním, dopravou a skipassom, takže skutočne niet prečo váhať. Ak nemáte týždeň času, poďte s nami na kratší veľkonočný pobyt do rakúskeho Bad Kleinkirchheimu.
Obrázok
Prerobená webstránka www.hitka.sk
december
22

Nová webstránka aj s našim poďakovaním

22.12.17
Konečne sa podarilo spustiť prerobenú stránku a ešte aj v takýto krásny predvianočný čas! Pevne veríme, že vám tým prehliadanie a objednávanie našich ponúk zjednodušíme a spríjemníme. Pokiaľ by ste ešte narazili na nejaké nezrovnalosti či chybičky, prosíme vás o úvodnú zhovievavosť, kým sa nám ich podarí vychytať. Vašu pomoc s ich ohlasovaním samozrejme uvítame. Keďže dôležité zmeny treba osláviť, rozhodli sme sa spustenie stránky spojiť s rozdávaním zliav 20 € /osoba ! Zľavu nadelíme každému, kto si najneskôr do 5.1.2018 objedná ktorýkoľvek zájazd do Francúzska.
Hľadať