O cestovnej kancelárii

Kto sme

Ing. Ivan HITKA

Riaditeľ. Vyštudovaný stavbár a hlavne automobilový fanatik, ktorý si jeden zo svojich snov plní sprostredkovávaním stáží F1. Šedá eminencia, ktorá sa zapája hlavne do právnych a mediálnych záležitostí.

Ing. Ľubica HITKOVÁ

Výborná lyžiarka a odchovankyňa Chopku, bývalá stavbárka a rozhodkyňa zjazdového a akrobatického lyžovania, vďaka ktorej sme sa vyprofilovali hlavne ako predajca lyžovačiek. Tvorca kalkulácií, ktorý si na plecia vzal okrem iného aj nepríjemnosti ako účtovníctvo a zamestnanecké záležitosti a pozná asi každého klienta po mene.

Mgr. Katarína KOPOLDOVÁ

Milovníčka slobody, lyžovania, lezenia a lietania, s papiermi na etnológiu a rumunský jazyk. Pod palcom má hlavne vzťahy s partnermi, propagáciu či školenia organizátorov.

Mgr. Michal HITKA

Technický guru.

 

Čo robíme

Prvé ponuky cestovnej kancelárie HITKA - cestovanie a marketing sa zjavili už v 1. polovici roku 1990. Zakladateľom bol Ivan Hitka, hybným motorom Ľubica Hitková, zvyknutá organizovať podnikové zájazdy v predchádzajúcom zamestnaní. V názve aj logu sa tak (na tie časy ešte pomerne netradične) zjavilo priezvisko zakladateľov a v tomto duchu otvorenosti a úprimnosti sa snažíme v maximálnej miere pokračovať ďalej.

Nesnažíme sa zmazať rodinný charakter kancelárie, pokladáme ho za naše veľké plus, veď sa vyvíjala spolu s našou rodinou a zároveň nám usmerňovala životy. Máme s ňou spojených mnoho priateľstiev, zážitkov, skúseností, mnoho klientov s nami vyrástlo, s mnohými sme sa za tie roky zblížili. Vďačíme za to hádam hlavne osobitému prístupu, s ktorým sa snažíme ku každému, kto má o to záujem, pristupovať. O zodpovednosti a snahe o maximálne férový prístup ku klientom svedčí aj fakt, že cestovná kancelária HITKA patrí medzi zakladajúcich členov Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

CK HITKA patrí medzi menšie cestovné kancelárie rodinného typu. Od počiatku sa orientovala na zájazdy a pobyty špecifického charakteru a bola v nich istým spôsobom priekopníkom. V úvodných rokoch to boli liečebné zájazdy pre deti s ťažkosťami horných dýchacích ciest, zájazdy pre mládež v letnom aj v zimnom čase, mnohé poznávacie zájazdy. V priebehu času sa cestovná kancelária pretransformovala a už mnoho rokov pracuje pod názvom HITKA s.r.o. Zimné zájazdy sa postupne zo Slovenska presunuli do Rakúska, Talianska a odtiaľ hlavne do Francúzska, vypracovali sme sa na špecialistu na lyžiarske zájazdy, zvlášť pre francúzske Alpy a v tomto smere sme zaujali dlhodobo dominantné postavenie na slovenskom trhu.

Pracujeme však celoročne a v lete ponúkame predovšetkým plavby loďou po francúzskych kanáloch, ubytovanie v prímorských strediskách a našu jedinečnú špecialitu, atraktívne 1-dňové stáže na skutočných monopostoch F1 s výkonom 650 koní.

Člen SACKA (Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr)

Poistenie zájazdu

 

CK HITKA v súlade so zákonom č. 170/2018 uzavrela s UNIQA poisťovňa, a.s. zmluvu na "Poistenie zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie". K poistnej zmluve č. 8100088436 (platnej do 30.11.2024) bol vydaný tu priložený certifikát. Nachádza sa tiež v CK HITKA a jeho kópiu Vám na požiadanie odovzdáme. Poistná zmluva platí v termíne od 1.12.2023 do 1.12.2024.

 

Bankové spojenie

ČSOB Bratislava
4 000 134 111 / 7500

IBAN: SK08 7500 0000 0040 0013 4111
SWIFT / BIC: CEKOSKBX

IČO: 34 145 460
IČ DPH: SK 2020 364 973

Hľadať