Školské lyžovačky

Radi zabezpečíme aj vašu školskú lyžovačku. Máme skúsenosti s lyžovačkami pre základné, stredné aj vysoké školy.

Naše viac ako 20-ročné skúsenosti s lyžovačkami, výborné vzťahy s obchodnými partnermi a výborná znalosť problematiky i správnych osôb sú tým správnym argumentom prečo práve s nami.

Neváhajte nám vašu požiadavku zaslať emailom na info@hitka.sk, veľmi radi vám navrhneme to najvhodnejšie práve pre vašu skupinu. Do správy zahrňte tieto informácie:

  • obdobie a dĺžku pobytu
  • vzdialenosť od Bratislavy
  • štandard ubytovania
  • typ stravovania
  • požiadavky na ubytovanie (umiestnenie voči svahom, spoločenská miestnosť...)
  • záujem o doplnkové služby (doprava autobusom, aktivity na mieste, lyžiarski inštruktori...)

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na info@hitka.sk alebo telefonicky na 02-44 635 354.

 

A čo napísali naši spokojní klienti?

FEI STU

"Už roky chodím s Hitkou lyžovať do Francúzska. Vyskušal som viacero stredísk. Je to proste iná dimenzia lyžovania. Kto to zažil, vie o čom hovorím :-). Dokonca už 7 rokov organizujeme aj pre našich študentov a zamestnancov a zakaždým sa odtiaľ vraciame spokojní. Naposledy sme si okrem super lyžovačky užili aj nezabudnuteľnú snehovú nádielku. Vic info na http://elfsport.sk/ftp/pages/lyovanie/resers-clanok.pdf"

FEI STU

 

CZŠ Narnia

"Cestovnú kanceláriu HITKA sme oslovili so žiadosťou o pomoc pri organizácii lyžiarskeho zájazdu pre vyše 70 osôb do lyžiarskeho strediska Salzstiegl. Môžeme povedať, že komunikácia, vybavovanie, aj ochota ..."

CZŠ Narnia

Gymnázium F. G. Lorcu

"Rakúske stredisko Tauplitz, vynikajúce podmienky na lyžovanie aj pre školy na LVVK. Ďakujeme CK, že sme mohli využiť ich služby.
Spokojní študenti aj pedagógovia.
Doporučujem...
"

 

Hľadať