Katalóg na sezónu 2021/22 na svete!

Katalóg na sezónu 2021/22 na svete!

23.10.21
Obrázok
Katalóg 2021/22

Ceny na stránke máme už dávnejšie, katalóg tam už nájdete tiež. Ani tento rok nebude dostupný v tlačenej verzii, ale nemalo by vám z neho nič chýbať, nakoľko všetko nájdete na našom webe www.hitka.sk. A čo tam nenájdete (áno, stále tam ešte nie sú všetky ceny), na to sa nebojte opýtať :-)

Katalóg nájdete tu:

Katalóg ZIMA 2021/22

 

Informácie o autobusových zájazdoch nájdete tu:

Info o autobusových zájazdoch

 

Je to už naša 32. sezóna - užite si ju s nami!

Nenechajte sa odradiť obavami a vyberte si z ponuky kvalitných stredísk, širokej škály ubytovaní a to všetko stále za dobré ceny, ktoré sú potvrdením našich dlhoročných dobrých vzťahov s partnermi.

Ako obvykle tu máme rozsiahlu ponuku francúzskych lyžiarskych stredísk, kde sme ako doma. Do viacerých z nich smerujú aj naše zájazdy s autobusovou prepravou. Ich počet sme pre túto sezónu znížili, keďže časť lyžiarov aktuálne uprednostňuje vlastnú dopravu.

Kvalitné strediská a širokú škálu ubytovaní za férové ceny vám ponúkame okrem Francúzska aj v Taliansku (tohtoročnou novinkou je oblasť Civetta), RakúskuŠvajčiarskuSlovinsku (novinkou sú rodinné strediská Rogla a športovejší Krvavec) a od minulej zimy aj v Bulharsku.

Mimoriadne zážitky môžete s nami zažiť aj mimo svahov. Garantovať ich môžeme pri riadení skutočného monopostu F1 s výkonom 650 koní alebo pri jazde na športových autách napr. po Toskánsku či na Morave. Oboje je vhodné aj ako darček. Veľmi pohodové sú plavby európskymi kanálmi a riekami, kde si loď riadite sami bez potreby kapitánskeho preukazu. Teraz už aj blízko Slovenska – v Maďarsku. Ale zaujímavé sú aj okruhy na bicykli, motorke, skútri Vespa či Fiate 500 Cabrio. Novinkou je požičovňa áut Mercedes.

Sledovať nás môžete aj na facebooku, dôvodov na to bude dostatok!

Budeme radi, ak sa k nám opäť pripojíte!

Hľadať