Lyžovačka cez jarné prázdniny

Lyžovačka cez jarné prázdniny

4.9.23
Obrázok
Passo Tonale - Ponte di Legno, Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Plánujete lyžovačku cez jarné prázdniny? Neváhajte a vyberajte, kým sú ešte zaujímavé ponuky dostupné...

Minuloročný trend skoro vypredaných ubytovacích kapacít v tých najzaujímavejších termínoch pokračuje aj teraz. Tie najlepšie ponuky sa už veselo obsadzujú. Ak si nechcete vyberať zo zvyškov, neváhajte a oslovte nás s vašimi požiadavkami.

Pripravili sme pre vás aj atraktívnu ponuku s autobusovou dopravou do Talianska do dvoch zaujímavých stredísk za výborné ceny!!!

 

Náš TIP pre Taliansko

Jedným z najzaujímavejších miest slnečnej lokality Skirama Dolomiti je známe stredisko Passo Tonale s priamym napojením ubytovacích kapacít na lanovky a svahy. Súčasťou strediska Passo Tonale je aj ľadovec Presena. Ideálna lyžovačka pre rodiny s deťmi, ale aj pre športových lyžiarov. Celkovo tu nájdete 100 km lyžiarsky prepojených zjazdoviek.

Príjemný rodinný hotelík v blízkosti zjazdoviek, výborný pomer kvalita / cena .... Hotel ANGELO ***

Apartmány v blízkosti zjazdoviek, jednoduché ale s výbornou cenou ... Apartmány v Passo Tonale

Lyžiari tu ubytovaní môžu naplno využívať blízkosť lanoviek a lyžiarskych svahov. Okrem susedného strediska Folgarida sa môžu v prípade vhodnej lyžiarskej permanentky dostať na lyžiach až do renomovaného strediska Madonna di Campiglio či Pinzolo. Lyžiarsky komplex Folgarida - Marilleva s prepojením na stredisko Madonna di Campiglio a Pinzolo ponúka celkom 150 km zjazdoviek. Samotné prepojenie len Folgaridy - Marillevy má 62 km zjazdoviek.

Aj tu ponúkame hotelové ubytovanie s polpenziou a bazénom v hoteli TH 1400 ***  alebo jednoduchšie ubytovanie v apartmánoch v rezidencii ARTUIK. Všetko v nadmorskej výške 1.400 m n.m., priamo pri zjazdovkách s výbornými cenami.

 

Náš TIP pre Rakúsko

Lyžiarska oblasť Lungau

Malebné horské strediská Katschberg - Aineck, Großeck - Speiereck a Fanningberg uprostred krásnej prírody. Vynikajúca poloha, kulinárske skvosty, kvalitné hotely, široká ponuka penziónov a v neposlednom rade skvelá lyžovačka. Zážitok aj pre náročnejších klientov, ideálne miesto nielen na rodinnú dovolenku!

Príjemný rodinný penzión v blízkosti zjazdoviek, výborný pomer kvalita / cena .... Penzión Mentenwirth

V ponuke sú 2-posteľové, 3-posteľové ale aj 4-posteľové izby alebo apartmány. 

Cena za 7 nocí s polpenziou. Uvedené ceny platia počas jarných prázdnin: 17.-24.2.2024 (BB, ZA, TN), 24.2.-2.3.2024 (KE, PO), 2.-9.3.2024 (BA, NR, TT).

  • dospelý ... 588 € /osoba
  • dieťa* do 2 rokov ... zdarma
  • dieťa* 3-14 rokov ... 448 € /osoba

* dieťa je ubytované na izbe spolu s rodičmi

 

 

Hľadať