Lyžovačka v decembri

Lyžovačka v decembri

17.8.23
Obrázok
Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Užite si parádnu lyžovačku za výrazne nižšie ceny!!! Vyrazte na hory už v decembri do stredísk s nadmorskými výškami cez 3.000 m n.m. a užite si dokonalý sneh, parádne ceny a nie preplnené strediská! Ceny skipassov sú v cene ubytovania alebo len za symbolické ceny.

Jedno z najznámejších talianskych stredísk - vďaka úchvatnému prevýšeniu, majstrovstvám sveta, pravidelným kolám svetového pohára, termálnym kúpeľom, malebnému mestečku...

O lyžiarskej kvalite strediska svedčí fakt, že Bormio bolo spolu so Santa Caterinou poriadateľom Majstrovstiev sveta v alpských disciplínach v rokoch 1985 a 2005. Nachádzajú sa tu zjazdovky všetkých obtiažností.

Livigno je jedno z najznámejších, najdôležitejších a najlepšie vybavených lyžiarskych stredísk v talianskych Alpách. Nachádza sa medzi národným parkom Stelvio a Švajčiarskym národným parkom, v bezcolnej zóne.

Neváhajte! Decembrové termíny sa zvyknú plne vypredať už počas leta, maximálne začiatkom jesene.

Jedným z najzaujímavejších miest slnečnej lokality Skirama Dolomiti je známe stredisko Passo Tonale s priamym napojením ubytovacích kapacít na lanovky a svahy. Súčasťou strediska Passo Tonale je aj ľadovec Presena. Ideálna lyžovačka pre rodiny s deťmi, ale aj pre športových lyžiarov.

Moderné francúzske alpské stredisko spĺňajúce všetky nároky na dobrú lyžovačku vo vysokých nadmorských výškach (3.600 m n.m.!). K dispozícii je až 200 km zjazdových tratí rôznych náročností s prevýšením 2.300 m (z ľadovca z 3.600 m n.m. do dedinky Mont de Lans v 1.300 m n.m.). Pre množstvo barov, diskoték a zábavy sa tomuto stredisku hovorí "horská Ibiza". Každoročne si tu môžete užiť týždne plné hudby na svahoch a v baroch. Ubytovanie ponúkame hlavne v centrálnej časti strediska vo výške 1650 m n.m.. 

Už aj v decembri vás sem dopravíme pohodlnou autobusovou dopravou! Všetko za neskutočné ceny - pomer kvalita / cena dokonalý!!!

 

DECEMBROVÝ SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL - autobusom

Priateľské stredisko kombinujúce atmosféru autentickej dediny s výhodami moderného strediska. Príjemné zjazdovky, famózne freeridy, krásna príroda, minimum ľudí, lákavé ceny, komfortné ubytovania. Stredisko ideálne pre rodiny!

Hľadať